Nowy telefon biurkowy Polycom

Nowy telefon biurkowy Polycom

Nowy telefon biurkowy Polycom
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
29.10.2012 16:11, aktualizacja: 30.10.2012 09:32

Polycom zaprezentował VVX 600 - telefon stacjonarny nowej generacji, który oferuje obsługę dotykową w stylu smartfonów i tabletów.

Telefon Polycom VVX 60. integruje się z popularnymi aplikacjami UC&C oraz zestawami słuchawkowymi. Jego użytkownicy mogą także brać udział w konferencjach wideo przy użyciu opcjonalnej kamery Polycom VVX.

Wybrane cechy telefonu Polycom VVX 600:
•. Duży ekran dotykowy multi-touch. Polycom VVX 600 jest wyposażony w 4,3-calowy ekran LCD, większy o 24 proc. od ekranów w innych biznesowych telefonach multimedialnych, co przekłada się na łatwość obsługi i większą funkcjonalność.
•. Łatwiejszy i szybszy dostęp do kontaktów. Polycom VVX 600 obsługuje do 16 linii i zapewnia dostęp do firmowej książki telefonicznej, komunikatów błyskawicznych oraz informacji o obecności.
•. Wbudowana łączność Bluetooth. Użytkownicy mogą prowadzić rozmowy za pomocą tego samego zestawu słuchawkowego Bluetooth, którego używają w połączeniu ze smartfonem.

Model VVX 60. będzie obsługiwać zapowiedzianą niedawno platformę Polycom UX , która zapewnia wysoką jakość współpracy wideo za sprawą ponad 20 nowych funkcji, takich jak całkowicie przeprojektowany interfejs użytkownika, najbardziej naturalny obraz HD, a także innowacyjne, oferowane wyłącznie przez Polycom, funkcje transmisji obrazu i dźwięku oraz udostępniania treści, jednocześnie minimalizując wymagania w zakresie zarządzania i wsparcia IT. VVX 600 jest łatwy we wdrożeniu, zarządzaniu i aktualizowaniu - oferuje przygotowywanie do pracy oraz przeglądarkowe narzędzie konfiguracyjne. Firmy mogą wdrożyć VVX 600 w istniejących sieciach bez modernizowania swoich platform zarządzania połączeniami.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)