Nowy odtwarzacz MP3: Samsung U5

Nowy odtwarzacz MP3: Samsung U5

Nowy odtwarzacz MP3: Samsung U5
09.07.2009 14:10, aktualizacja: 10.07.2009 15:22

Samsung zaprezenetował nowy odtwarzacz muzyczny - U5. To niepozorne, urządzenie wyposażono w wiele funkcji, a także tryby „Fitness” i „Nauka”.

Prosto i w kolorze
Nowy odtwarzacz Samsung U5 to wszystkie niezbędne funkcje i dodatkowe tryby w jednym, małym i poręcznym urządzeniu. Minimalistyczna forma dostępna jest w kilku kolorach –. do wyboru niebieski, różowy, biały, czerwony lub czarny. Odtwarzacz wyposażony jest w dotykowe klawisze oraz czytelny wyświetlacz OLED.

Sport i nauka
Oprócz wielu funkcji, takich jak m.in.: radio FM czy dyktafon, Samsung U5 został wyposażony w dwa tryby –. „Fitnesss” oraz „Nauka”. Tryb „Fitness” oferuje 8 różnych programów zależnie od rodzaju sportu (np. bieganie, chodzenie, trekking), a w każdym z nich szereg funkcji: licznik kalorii, lista rekordów, głosowe informacje o czasie czy programowanie dziennych celów, które stawia przed sobą sportowiec. Pasjonaci oraz osoby uczące się języków obcych mogą korzystać z trybu „Nauka”, w którym za pośrednictwem głównych klawiszy uzyskują dostęp do opcji spowalniania, powtarzania lub przewijania utworu w odstępach co 10 sek.

Obraz
© (fot. Samsung)

Muzyka
Samsung opracował technologię wzbogacania dźwięku DNSe (Digital Natural Sound engine), która pozwala odzyskać jakość straconą przy kompresji plików na mp3. To właśnie dzięki zastosowaniu technologii DNSe 3.0 Core odtwarzacz Samsung U5 ma zapewnić według producenta rzeczywisty, pozbawiony zniekształceń, przestrzenny dźwięk z wyraźnymi, głębokimi basami. U5 umożliwia wybór 9 różnych ustawień equalizera audio, a także posiada tryb „sali koncertowej”. Nowość obsługuje 3 różne formaty plików muzycznych: MP3, WMA i Ogg Vorbis.

Indywidualnie
U5 to także bardzo osobiste urządzenie. Użytkownik ma do wyboru 1. awatarów, które personalizują jego sprzęt. Kreatywne osoby mają także możliwość narysowania w urządzeniu własnego, prostego awatara, który może zostać następnie przeniesiony do komputera PC.
Dane techniczne
Model Samsung YP-U5
Pojemność Pamięć Flash 2GB / 4GB
Kolor Czarny, niebieski, różowy, czerwony, biały
Wyświetlacz Wyświetlacz OLED (128 x 64)
Główne cechy i akcesoria Radio z RDS, możliwość nagrywania audycji radiowych, cyfrowy dyktafon, tryb "Fitness", tryb "Nauka”, funkcja zewnętrznego dysku pamięci do komputera
Obsługiwane pliki MP3, WMA, Ogg Vorbis
Czas pracy Do 20 godzin
Technologia dźwięku DNSe 3.0
Wymiary SxWxG (mm) 25 x 88 x 11.8 (mm)
Waga 23g

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)