Nowy HTC One na pierwszym materiale wideo

Nowy HTC One na pierwszym materiale wideo

Nowy HTC One na pierwszym materiale wideo
04.03.2014 13:30

Na trzy tygodnie przed oficjalną premierą nowego flagowca HTC do sieci trafił pierwszy pokaźny klip ujawniający wygląd domniemanego następcy smartfona HTC One. Vloger GadgetReviews opublikował na swoim kanale 12-minutowy materiał ukazujący rzekome dzieło tajwańskiej firmy. Zobaczcie sami.

Choć oryginalne wideo zniknęło z sieci tuż po jego publikacji (podobno ze względu na ujawniony w nim numer IMEI), to natychmiast pojawiło się ono na kanałach innych, jakże przewidujących użytkowników YouTube’a. Niestety próżno szukać w nim wzmianki o pełnej specyfikacji smartfona –. z materiału można wywnioskować, iż będzie on dysponować dwiema kamerami, slotem na karty micro SD oraz autorską nakładką HTC Sense 6.0 współpracującą ze świeżym Androidem Google.

Niestety –. poza wrażeniami czysto estetycznymi – to byłoby w zasadzie na tyle. Czegoś więcej dowiemy się zapewne w ciągu dwóch najbliższych dwóch tygodni, a całą prawdę poznamy już 25 marca, w trakcie oficjalnej premiery nowego flagowca firmy. Czekamy z niecierpliwością.

Polecamy w serwisie Giznet.pl: Próbka możliwości projektu Tango

Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)