Nowości w ofercie Netii w segmencie małych firm

Nowości w ofercie Netii w segmencie małych firm
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

06.11.2013 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Netia wprowadziła nowe oferty skierowane do segmentu małych firm i domowych biur, a w nich m.in. tablet za 1 zł wraz z dostępem do e-prasy czy bezpłatna pomoc techniczna Assistance. Nowością jest również dostępność w tym segmencie oferty telewizyjnej.

Klienci biznesowi, którzy zdecydują się na usługi Netii skierowane do rynku SOHO (Small Office, Home Office), mogą wybierać spośród kilkunastu ofert promocyjnych. Na przykład, w ramach oferty Premium z tabletem, mogą zakupić dostęp do Internetu w cenie już od 87,80 zł miesięcznie, wraz z tabletem Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (Wi-Fi) za złotówkę, oraz stałym dostępem do e-prasy.

Usługa e-prasy to dostęp do prenumeraty elektronicznych wydań tygodników, z możliwością darmowego wyboru jednego tytułu tygodniowo, spośród 9 dostępnych tygodników. W ofercie dostępnych jest 8 tygodników: Wprost, Auto Świat, Angora, Przekrój, Przegląd, W sieci, Bloomberg Businessweek i Uważam Rze oraz tzw. "tytuł miesiąca" - co miesiąc inny, wybierany spośród pozostałych tytułów dostępnych w ofercie tygodników e-Kiosk.

Assistance - Pomoc w biurze, to bezpłatny serwis sprzętu komputerowego i biurowego, oraz wybranych sprzętów RTV i AGD, realizowany przez AXA Assistance. Usługa ta dostępna jest m.in. w ofercie Internet z Assistance, obejmującej internet stacjonarny z routerem Wi-Fi Netia Spot, w cenie od 39,90 zł netto miesięcznie.

Kolejną nowością w ofercie Netii dla małych firm jest fakt, iż z nowej oferty telewizyjnej Netii (która jest dostępna od 4. listopada dla klientów indywidualnych), mogą korzystać również małe firmy, w których działalność jest prowadzona w lokalu mieszkalnym (Home Office), a TV nie jest odtwarzana publicznie.

Nowa oferta TV Netii to ponad 17. kanałów TV, w tym 56 w jakości HD, zawarta w kilkunastu pakietach tematycznych. Klient przez miesiąc ogląda wszystkie dostępne kanały, a pod koniec miesiąca wybiera pakiety tematyczne, które chce mieć na stałe, płacąc minimum 32,41 zł netto, czyli 35 zł z VAT miesięcznie. Cena (w pakiecie z Internetem) zależy od liczby wybranych pakietów programowych i zaczyna się od kwoty 82,31 zł netto miesięcznie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)