Nowości LG na CES: informacje o cenach topowych telewizorów

Nowości LG na CES: informacje o cenach topowych telewizorów
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

05.01.2012 11:13, aktual.: 05.01.2012 11:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak już pisaliśmy, na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas firma LG Electronics zaprezentuje największy na świecie telewizor 3D, odznaczający się bardzo wysoką rozdzielczością, oraz pierwszy duży (55 cali) telewizor OLED.

Jak już pisaliśmy, na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas firma LG Electronics zaprezentuje największy na świecie telewizor 3D.

Z najnowszych informacji wynika, że ten drugi będzie kosztował dużo mniej, niż spodziewali się specjaliści: 8 tys. dolarów, czyli ok. 2. tys. zł. Biorąc pod uwagę, że podobną cenę osiągają dobrej jakości telewizory plazmowe, które teoretycznie mają mieć w telewizorze OLED przynajmniej równego rywala, nie jest to wygórowana cena. Pamiętajmy, że nowa technologia pozwala na uzyskanie nieograniczonego współczynnika kontrastu, 1000 razy większą szybkość niż telewizory LED/LCD oraz tylko 4 mm grubości telewizora!

Dokładną specyfikację nowych propozycji od LG poznamy już wkrótce, kiedy dziennikarze odwiedzą stoisko firmy na targach CES. Nie możemy się już doczekać!

jg

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także