Nowe tonery w ofercie Black Point

Nowe tonery w ofercie Black Point
Źródło zdjęć: © Black Point

30.10.2009 11:50

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do linii kartridży Black Point Plus zostały włączone trzy nowe produkty. Dzięki temu właściciele popularnych drukarek: HP, Lexmark i Brother mogą zaoszczędzić

Tonery Black Point Plus to produkty, które dzięki wysokiej wydajności i atrakcyjniejszej, w porównaniu z materiałami producentów drukarek, cenie gwarantują obniżenie kosztów drukowania.

- Sprawia to, że kartridże z linii Plus cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów - mówi Paweł Matwijów, menadżer oferty w firmie Black Point - Przedsiębiorcy, szczególnie w czasach spowolnienia gospodarczego, zwracają uwagę na koszty związane z eksploatacją i szukają oszczędności - wyjaśnia. Wprowadzone nowości to trzy monochromatyczne kartridże do najpopularniejszych na rynku drukarek firm HP, Lexmark i Brother.

Obraz
© (fot. Black Point)

Pierwsza z nowości w ofercie - toner Black Point LBPPH05. - przeznaczona jest do drukarek HP LaserJet. Kartridż ma aż o 52% większą wydajność, niż produkt oferowany przez producenta drukarek. - Korzystając z niego można wydrukować 3500 stron, co daje ok. 1200 wydruków więcej w stosunku do tonera producenta - szacuje Paweł Matwijów. Dodatkowo toner wyposażony jest w kompatybilny chip, który gwarantuje niezawodne współdziałanie z urządzaniem drukującym, a także dostarcza użytkownikowi informacji o stanie zużycia materiału eksploatacyjnego i liczbie wydrukowanych stron.

Black Point LBPPL24. to druga z nowości w ofercie. Kartridż ma zwiększoną o 20 % wydajność w stosunku do produktu oferowanego przez producenta drukarki, co umożliwia wydrukowanie pięciuset stron więcej. Nowy toner LBPPL240 charakteryzuje się szeroką kompatybilnością - pasuje aż do ośmiu modeli drukarek Lexmark.

Z ostatniej nowości w linii Plus ucieszą się właściciele najpopularniejszych drukarek Brother. Kartridż Black Point LBPPBTN313. gwarantuje wysoką jakość wydruku i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego zużycia zakupionego materiału.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)