Nowe tonery w ofercie Black Point

Nowe tonery w ofercie Black Point30.10.2009 11:50
Nowe tonery w ofercie Black Point
Źródło zdjęć: © Black Point

Do linii kartridży Black Point Plus zostały włączone trzy nowe produkty. Dzięki temu właściciele popularnych drukarek: HP, Lexmark i Brother mogą zaoszczędzić

Tonery Black Point Plus to produkty, które dzięki wysokiej wydajności i atrakcyjniejszej, w porównaniu z materiałami producentów drukarek, cenie gwarantują obniżenie kosztów drukowania.

- Sprawia to, że kartridże z linii Plus cieszą się tak dużym zainteresowaniem naszych klientów - mówi Paweł Matwijów, menadżer oferty w firmie Black Point - Przedsiębiorcy, szczególnie w czasach spowolnienia gospodarczego, zwracają uwagę na koszty związane z eksploatacją i szukają oszczędności - wyjaśnia. Wprowadzone nowości to trzy monochromatyczne kartridże do najpopularniejszych na rynku drukarek firm HP, Lexmark i Brother.

288770807122180243
Źródło zdjęć: © (fot. Black Point)

Pierwsza z nowości w ofercie - toner Black Point LBPPH05. - przeznaczona jest do drukarek HP LaserJet. Kartridż ma aż o 52% większą wydajność, niż produkt oferowany przez producenta drukarek. - Korzystając z niego można wydrukować 3500 stron, co daje ok. 1200 wydruków więcej w stosunku do tonera producenta - szacuje Paweł Matwijów. Dodatkowo toner wyposażony jest w kompatybilny chip, który gwarantuje niezawodne współdziałanie z urządzaniem drukującym, a także dostarcza użytkownikowi informacji o stanie zużycia materiału eksploatacyjnego i liczbie wydrukowanych stron.

Black Point LBPPL24. to druga z nowości w ofercie. Kartridż ma zwiększoną o 20 % wydajność w stosunku do produktu oferowanego przez producenta drukarki, co umożliwia wydrukowanie pięciuset stron więcej. Nowy toner LBPPL240 charakteryzuje się szeroką kompatybilnością - pasuje aż do ośmiu modeli drukarek Lexmark.

Z ostatniej nowości w linii Plus ucieszą się właściciele najpopularniejszych drukarek Brother. Kartridż Black Point LBPPBTN313. gwarantuje wysoką jakość wydruku i pełne bezpieczeństwo użytkowania.

Wszystkie nowe produkty objęte są dożywotnią gwarancją, która trwa aż do całkowitego zużycia zakupionego materiału.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)