Nowe słuchawki Musical Fidelity - EB-33 i MF-100

Nowe słuchawki Musical Fidelity - EB‑33 i MF‑100

Nowe słuchawki Musical Fidelity - EB-33 i MF-100
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
02.04.2014 10:43

Brytyjski producent, Musical Fidelity, wprowadza kolejny douszny model słuchawek, EB-33, a także pierwsze autorskie słuchawki nauszne - MF-100.

Słuchawki MF-100 to konstrukcja zamknięta, w której za jakość dźwięku odpowiadają opracowane od podstaw 41-mm przetworniki dynamiczne z neodymowymi magnesami. Głośniki od uszu słuchacza oddziela specjalnie opracowany, w pełni transparentny dla dźwięku materiał. Wokół niego umieszczono nauszniki, które tworzą uszczelnienie pozwalające uzyskać głęboki bas. Kołnierz uszczelniający pełni także rolę izolacji przed hałasem. Nauszniki wykonane zostały ze skóry. Ponadto do każdego egzemplarza słuchawek producent dołącza także komplet nauszników wykonanych z Alcantary. W codziennym użytkowaniu współpracę z telefonami i odtwarzaczami przenośnymi zapewnia przewód o długości 1,3 m, na którym umieszczono mikrofon z pilotem zdalnego sterowania służącym do aktywowania/kończenia połączeń i obsługi odtwarzania muzyki. Słuchawki Musical Fidelity MF-100 kosztują 499 zł.

Drugą z nowości są słuchawki douszne EB-33. Opracowane od podstaw przetworniki z neodymowymi magnesami zapewniają szerokie pasmo przenoszenia i wyróżniają się płaską charakterystyką oraz niskimi zniekształceniami. EB-33 mają zapewniać przy tym wysoką czułość, a materiał muzyczny ma być prezentowany z niemal rzeczywistą neutralnością. Ponieważ podstawą poprawnego działania słuchawek dousznych jest dopasowanie właściwości akustycznych słuchawek do uszu, EB-33 dostarczane są z zestawem 9 różnych końcówek, co każdemu użytkownikowi pozwala znaleźć optymalną końcówkę. Słuchawki wykonane są z wysokiej jakości materiałów i wyposażone w przewód o długości 1,2 m z wbudowanym pilotem z funkcją startu i pauzy odtwarzania muzyki. Musical Fidelity EB-33 kosztują 369 zł.

Źródło: Materiały prasowe / JG, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)