Nowe pakiety telewizyjne TP przez 10 miesięcy za darmo

Nowe pakiety telewizyjne TP przez 10 miesięcy za darmo

Nowe pakiety telewizyjne TP przez 10 miesięcy za darmo
07.10.2009 12:20, aktualizacja: 15.09.2015 12:41

Dzięki nowym pakietom, od 9 października klienci korzystający z usług telewizyjnych drogą satelitarną będą mieć do dyspozycji 80 kanałów. Wszyscy, niezależnie od technologii, mogą skorzystać z rozpoczynającej się właśnie promocji pakietów telewizyjnych z najlepszymi programami sportowymi, rozrywkowymi, edukacyjnymi, informacyjnymi oraz dziecięcymi i oglądać je za darmo nawet przez 10 miesięcy od podpisania umowy

Dzięki nowym pakietom, od 9 października klienci korzystający z usług telewizyjnych drogą satelitarną będą mieć do dyspozycji 80 kanałów. Co obejrzymy na nowych kanałach możesz sprawdzić na stronie tv.wp.pl. Wszyscy, niezależnie od technologii, mogą skorzystać z rozpoczynającej się właśnie promocji pakietów telewizyjnych z najlepszymi programami sportowymi, rozrywkowymi, edukacyjnymi, informacyjnymi oraz dziecięcymi i oglądać je za darmo nawet przez 10 miesięcy od podpisania umowy.

Teraz wszyscy klienci TP, niezależnie od tego czy odbierają telewizję przez kabel telefoniczny (IPTV), czy przez satelitę mają do dyspozycji jednolitą ofertę - pakiet podstawowy z ponad 3. popularnymi kanałami telewizyjnymi, najbogatszą w Polsce usługę wideo na życzenie (ponad 2000 tytułów) oraz szeroki wybór dodatkowych pakietów telewizyjnych.

- Gdy jesienią 200. roku uruchamialiśmy telewizję satelitarną zapowiedzieliśmy, że naszym celem jest identyczna oferta programowa w obu technologiach: kablowej i satelitarnej. Dziś, poprzez pakiety telewizyjne, realizujemy tę zapowiedź - powiedział Dominique Lesage, dyrektor Pionu Kontentu TP. - W ofercie satelitarnej startujemy dziś z nowej pozycji. Przestajemy być operatorem wirtualnym i samodzielnie oferujemy naszym klientom bardzo ciekawe pakiety telewizyjne - dodał.

- Dajemy naszym klientom najbogatszą ofertę programową w bardzo atrakcyjnej cenie. Nawet przez 1. miesięcy mogą korzystać z pakietów telewizyjnych za darmo. Dodatkowo mają do dyspozycji największą w Polsce bibliotekę ponad 2000 filmów i programów na VoD. W połączeniu z atrakcyjną ofertą dostępu do internetu i telefonii internetowej daje to jedyną w swoim rodzaju ofertę - uważa Paweł Galej, dyrektor Departamentu Usług Telewizyjnych i VOD TP. - Chciałbym też podkreślić, że wszystkie nasze dekodery są dostosowane do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej - dodaje.

Do pakietu podstawowego z ponad 3. kanałami, można dokupić następujące pakiety telewizyjne:

Pakiet M - ponad 2. programów o różnej tematyce: m.in. filmowe (AXN, Hallmark, Movies 24), informacyjne (TVN24, CNN), sportowe (Eurosport, Sportklub, TVP Sport)
, dla dzieci (Disney Chanel, Cartoon Network, Jetix Play), muzyczne (MTV) oraz popularno-naukowe (Animal Planet, Discovery Channel).

Pakiet L - zawiera wszystkie programy z pakietu M i ponad 2. dodatkowych, m.in. filmowe (Universal Channel, AXN Crime, Comedy Central, Kino Polska) dla dzieci (Boomerang, KidsCo) muzyczne (MTV2, MTV Dance) oraz popularno-naukowe (Discovery Word, Discovery Science i Nat Geo Wild).

Pakiet HBO - najnowsze hollywoodzkie produkcje, głośne i kontrowersyjne seriale, poruszające dokumenty, koncerty gwiazd muzyki oraz programy rozrywkowe w kanałach HBO, HBO2 i HBO Comedy. TP jest jedynym operatorem, który daje klientom możliwość dokupienia pakietu HBO do oferty podstawowej.

Orange sport - kanał pełen sportowych emocji, można tu obejrzeć wszystkie mecze Ekstraklasy, w każdej kolejce aż 6 na żywo. Ponadto, mecze Remes Pucharu Polski, Ligue 1 (Liga francuska), Liga Sagres (Liga portugalska), NBA, szwedzkiej ligi żużlowej Elitserien (występuje w niej wielu Polaków) i wiele innych wydarzeń sportowych z najwyższej półki.

Promocja obejmuje następujące pakiety. W umowie na 2. miesiące są dostępne przez 10 miesięcy od podpisania umowy za darmo:

Obraz

Szczegółowe informacje na www.tp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)