Nowe odtwarzacze MP3 Sony Walkman

Nowe odtwarzacze MP3 Sony Walkman
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta

18.07.2012 12:55, aktual.: 18.07.2012 14:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na rynek wkraczają najnowsze odtwarzacze Sony Walkman z systemem Android, łączem Bluetooth i cyfrowym systemem osłabiania zewnętrznych hałasów.

Nowe modele dzięki technologiom Clear Audio cechują się szczegółowym brzmieniem z mocnym, głębokim basem, czystymi tonami wysokimi i osłabionymi przesłuchami między kanałami stereo. Producent zapewnia, że jego technologia sprawia, że odtwarzacze przywracają nawet subtelne niuanse brzmieniowe w paśmie tonów wysokich, które ulegają stłumieniu przy silnej kompresji plików muzycznych.

Odtwarzacze z serii E570/47. charakteryzują się grubością zaledwie 7 mm, zaś jedno ładowanie wystarcza nawet na 36 godzin odtwarzania. Seria Walkman F800 zapewnia szczegółowy dźwięk hi-fi, a ponadto łączność przez Wi-Fi i dostęp do aplikacji.

Walkmany obsługują przysłanie techniką "przeciągnij i upuść" zdjęć, filmów, podcastów i list odtwarzania z biblioteki (tylko treści bez DRM) lub Eksploratora Windows.

Seria Walkman F800

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Seria Walkman F80. oparta jest na platformie Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) i umożliwia korzystanie z internetu przy użyciu szeregu fabrycznie zainstalowanych aplikacji, od maila przez mapy do galerii multimediów. Co więcej, Wi-Fi i Bluetooth umożliwiają pobieranie dodatkowych aplikacji z serwisu Google Play. Aby wygodnie korzystać z systemu operacyjnego, 3,5-calowy wyświetlacz odtwarzacza obsługuje gesty multi-touch, a za płynne działanie odpowiada mocny procesor.

Czyste wysokie tony i mocny bas są zasługą wzmacniacza cyfrowego S-Master MX i pięciu technologii Clear Audio. Do odtwarzania nagrań można również użyć wbudowanego systemu głośnikowego xLOUD, który eliminuje zniekształcenia i nieprzyjemne dla ucha "obcinanie" słuchanego dźwięku.

Seria Walkman E570

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Odtwarzacze z serii Walkman E57. dzięki połączeniu technologii cyfrowego osłabiania zewnętrznych hałasów z dostarczanymi słuchawkami wysokiej jakości, eliminują do 98 proc. dźwięków z zewnątrz.

Seria Walkman E470

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Różnokolorowe odtwarzacze z serii Walkman E47. wyposażono w tryb Karaoke i funkcję synchronizowanego wyświetlania tekstu. Nowością są gry, które w czasie odtwarzania można uruchomić na 2-calowym ekranie LCD o przekątnej.

Nowe odtwarzacze Walkman trafią do sprzedaży w Polsce w drugiej połowie sierpnia (F80. i E570) i w połowie września (E470).

Obraz
© (fot. Materiały prasowe)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)