Nowe drukarki laserowe Canon i‑SENSYS

Nowe drukarki laserowe Canon i-SENSYS

24.08.2011 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Canon wprowadza na rynek nowe kolorowe drukarki laserowe dla niezaawansowanych użytkowników (i-SENSYS LBP7010C i LBP7018C) oraz laserowe urządzenie wielofunkcyjne (i-SENSYS MF3010) dla małych biur lub do zastosowań domowych.

Modele LBP7010. oraz LBP7018C to rozwiązania skierowane do użytkowników indywidualnych oraz małych biur, oferujące przystępny cenowo laserowy druk w kolorze. Oba modele drukują dokumenty czarno-białe z prędkością do 16 str./min i kolorowe do 4 str./min. Nowe produkty to bliźniacze rozwiązania różniące się kolorem - biały (LBP7010C) lub czarny (LBP7018C).

Niewielkie rozmiary obu modeli to zasługa nowo zaprojektowanego bębna drukującego. Drukarki wyposażono w przydatne funkcje przyspieszające działanie, takie jak krótki czas wydruku pierwszej strony (FPOT) i szybkie wybudzenie z trybu uśpienia.

Obraz
© (fot. Canon)

i-SENSYS MF301. to niewielkie, monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne. Stanowi ono rozwiązanie dla użytkowników, którzy do tej pory korzystali z czarno-białych drukarek laserowych, a dziś poszukują produktu zapewniającego drukowanie, skanowanie i kopiowanie.

Technologie Quick First-Print zapewniają szybkie aktywowanie urządzenia z trybu uśpienia i umożliwiają druk, praktycznie eliminując czas potrzebny na rozgrzanie, co wydatnie obniża pobór energii. Urządzenie umożliwia druk z prędkością do 1. str./min (druk mono / kopiowanie), a uzyskanie pierwszego wydruku zajmuje 7,8 sekundy od momentu uruchomienia.

Obraz
© (fot. Canon)

MF301. wyposażono w nowy pionowy panel sterowania, który umożliwia użytkownikom obsługiwanie urządzenia bez potrzeby ruszania się zza biurka oraz intuicyjny interfejs z łatwym dostępem do funkcji kopiowania.

Według standardów TEC (Typical Energy Consumpition), nowy model zużywa zaledwie 0.6kWh na tydzień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także