Nowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR-RF4000K

Strona głównaNowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR-RF4000K
19.03.2010 11:54
Nowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR-RF4000K
Źródło zdjęć: © Sony

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF4000K zapewniają dobrą jakość dźwięku. Słuchawki zostały wyposażone w stację dokowania, która umożliwia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

Niewielkie etui o prostej stylistyce służy także do ładowania akumulatora. Po zakończeniu słuchania wystarczy ustawić płasko obrotowe nauszniki i schować słuchawki do etui. W tym czasie akumulator będzie ładowany.

288755451271854227
Źródło zdjęć: © (fot. Sony)

Cyfrowa transmisja radiowa zapewnia odbiór sygnału o zasięgu do 3. m. Konstrukcja typu zamkniętego ogranicza przedostawanie się niepokojących dźwięków, więc oglądając emocjonujące sceny z ulubionego filmu nie przeszkadza się innym domownikom.

Konstrukcja zastosowana w słuchawkach RF40. ma obrotowe nauszniki całkowicie zakrywające uszy (circum-aural) oraz pałąk z samoregulacją. Regulator na słuchawkach eliminuje potrzebę sięgania po pilota w celu zmniejszenia lub zwiększenia głośności.

Wysoką jakość dźwięku zapewnia wydajna membrana o skoku 40 mm. Wysoka sprawność energetyczna umożliwia po całkowitym naładowaniu akumulatora NiMH nieprzerwane słuchanie do 7 godzin. Zamiast tego można także używać baterii alkalicznej typu AAA, która pozwala na ciągłe słuchanie do 10 godzin. Funkcja automatycznego oszczędzania energii wyłącza słuchawki, jeżeli nie są używane.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)