Nowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR-RF4000K

Nowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR‑RF4000K

Nowe cyfrowe słuchawki bezprzewodowe MDR-RF4000K
Źródło zdjęć: © Sony
19.03.2010 11:54, aktualizacja: 19.03.2010 12:22

Bezprzewodowe słuchawki Sony MDR-RF4000K zapewniają dobrą jakość dźwięku. Słuchawki zostały wyposażone w stację dokowania, która umożliwia ładowanie i przechowywanie słuchawek.

Niewielkie etui o prostej stylistyce służy także do ładowania akumulatora. Po zakończeniu słuchania wystarczy ustawić płasko obrotowe nauszniki i schować słuchawki do etui. W tym czasie akumulator będzie ładowany.

Obraz
© (fot. Sony)

Cyfrowa transmisja radiowa zapewnia odbiór sygnału o zasięgu do 3. m. Konstrukcja typu zamkniętego ogranicza przedostawanie się niepokojących dźwięków, więc oglądając emocjonujące sceny z ulubionego filmu nie przeszkadza się innym domownikom.

Konstrukcja zastosowana w słuchawkach RF40. ma obrotowe nauszniki całkowicie zakrywające uszy (circum-aural) oraz pałąk z samoregulacją. Regulator na słuchawkach eliminuje potrzebę sięgania po pilota w celu zmniejszenia lub zwiększenia głośności.

Wysoką jakość dźwięku zapewnia wydajna membrana o skoku 40 mm. Wysoka sprawność energetyczna umożliwia po całkowitym naładowaniu akumulatora NiMH nieprzerwane słuchanie do 7 godzin. Zamiast tego można także używać baterii alkalicznej typu AAA, która pozwala na ciągłe słuchanie do 10 godzin. Funkcja automatycznego oszczędzania energii wyłącza słuchawki, jeżeli nie są używane.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)