Nowe cyfrowe ramki S-Frame od Sony

Nowe cyfrowe ramki S‑Frame od Sony

Nowe cyfrowe ramki S-Frame od Sony
18.02.2010 15:19

Seria S-Frame rocznik 2010 obejmuje sześć nowych modeli: od sztandarowego X85, po nieco prostsze modele E75 i E73, które mogą być idealnym prezentem dla kogoś bliskiego.

Ramki S-Frame X8. i X95 łączą w sobie dobrą jakość obrazu, dużą pojemność pamięci oraz zaawansowane, łatwe w użyciu funkcje. Model X85 wyposażono w ekran WVGA Clear Photo LCD 16:10 o przekątnej 20,3 cm (8 cali) z technologią TruBlack. Technologia TruBlack, stosowana w produktach Sony, zwiększa kontrast, a jednocześnie zmniejsza odbicia w ekranie, co zapewnia głęboką, nasyconą czerń i odpowiednią jasność. Model S-Frame X95 wyposażono w większy ekran WVGA, o przekątnej 22,9 cm (9 cali).

Wystarczy wsunąć kartę pamięci aparatu lub podłączyć ramkę S-Frame do komputera przez port USB i już można przeglądać kolekcję pamiątkowych zdjęć. Duża pamięć wewnętrzna modeli S-Frame X85/9. (2 GB) umożliwia zapisanie w trybie „Album” do 4000 zdjęć. Nowe modele X mogą także wyświetlać duże pliki obrazu o rozdzielczości do 48 megapikseli. Dzięki temu idealnie nadają się do oglądania zdjęć o najwyższej rozdzielczości z lustrzanki cyfrowej.

Obraz
© Model X95 (fot. Sony)

Zaawansowany czujnik orientacji obrazu w ramkach X85/9. - i we wszystkich modelach z serii S-Frame - automatycznie obraca zdjęcie w taki sposób, aby było zawsze wyświetlane prawidłowo, bez względu na to, czy ramka jest w pozycji poziomej, czy pionowej.

W modelach X85/9. (i D85) eleganckim dodatkiem jest podświetlane logo Sony, które znika przy pionowym ustawieniu ramki (w pozycji portret). Obydwa modele X mają także funkcję automatycznego przyciemniania w warunkach słabszego oświetlenia zewnętrznego. Zmniejsza ona zużycie energii, a jednocześnie umożliwia wygodne oglądanie.

Wszystkie modele S-Frame umożliwiają bardzo proste przeglądanie nawet bardzo dużych kolekcji zdjęć. Łatwa w użyciu funkcja sortowania umożliwia przeglądanie według zdarzeń i dat, folderów, orientacji obrazu lub słów kluczowych, co pozwala szybko znaleźć poszukiwane zdjęcie.

Obraz
© Model E73 (fot. Sony)

Wszystkie nowe modele są dostarczane z pilotem, którym można zdalnie sterować pokazem slajdów i innymi funkcjami wyświetlania z dowolnego miejsca w pomieszczeniu. Modele E7. i E73 są dostarczane z trzema kolorowymi, wymiennymi oprawkami, które umożliwiają szybkie spersonalizowanie ramki. Można wybrać zestaw kolorów czarny/czerwony/brązowy lub beżowy/zielony/biały.

Terminy wprowadzenia modeli: DPF-D85 marzec
DPF-E73 maj
DPF-A73 maj
DPF-E75 maj
DPF-X95 czerwiec
DPF-X85 czerwiec

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)