Nowe, bezprzewodowe soundbary 2.1 od Samsunga: HW-F750 i 751

Nowe, bezprzewodowe soundbary 2.1 od Samsunga: HW-F750 i 751

Nowe, bezprzewodowe soundbary 2.1 od Samsunga: HW-F750 i 751
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
18.09.2013 13:05, aktualizacja: 18.09.2013 13:35

Samsung wprowadził do sprzedaży dwa nowe głośniki typu soundbar o oznaczeniach HW-F750 i HW-F751. Oba urządzenia łączą się bezprzewodowo ze źródłem dźwięku i są wyposażone w bezprzewodowy subwoofer. Nowe modele są także wyposażone w przedwzmacniacz z lampami próżniowymi.

Oba głośniki o mocy całkowitej (RMS) 310W, dzięki wbudowanemu przedwzmacniaczowi wyposażonemu w lampy próżniowe, zyskują dodatkową oktawę dźwięku. Ponadto, lampy próżniowe w czasie pracy emitują ciepłą, łagodną poświatę, co może się podobać.

Urządzenia wyposażone zostały w technologię Crystal Amplifier Pro, która ma dbać o czystość dźwięku, technologię dźwięku 3. Sound Plus, oraz opcję Vertical Surround. Funkcja Smart Volume odpowiada z kolei za inteligentną regulację głośności. Dzięki niej soundbary mają dostosowywać poziom głośności w czasie rzeczywistym, tworząc dostrojoną do akcji filmu przestrzeń dźwiękową. Smart Volume utrzymuje też równowagę dźwiękową pomiędzy wyświetlanymi scenami.

Urządzenia odtwarzają formaty Dolby Digital i DTS oraz są wyposażone w system automatycznej kalibracji dźwięku (ASC). Mogą także odtwarzać dźwięk zapisany w formatach AAC, MP3. WAV, WMA, WMV, OGG i FLAC. Wbudowany czujnik pozycji automatycznie wykrywa pozycję głośnika i kalibruje dźwięk, tak aby zapewnić maksymalną moc i optymalną jakość dźwięku.

Nowe modele soundbarów zapewniają też obsługę zwrotnego kanału audio (Audio Return Channel, ARC). Wystarczy ustawić system przed telewizorem i podłączyć go za pomocą jednego kabla HDMI. Modele HW-F75. i HW-F751 zostały też wyposażone w funkcjęAnynet+ (HDMI-CEC), która umożliwia prostą obsługę telewizora i innych podłączonych urządzeń. Modele HW-F750 i HW-F751 różnią się od siebie jedynie kolorem wykończenia obudowy.

Cena: 3000 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)