Nowa płyta Sokół feat. Pono za darmo w Nokia Music Store

Nowa płyta Sokół feat. Pono za darmo w Nokia Music Store
Źródło zdjęć: © Nokia

08.12.2009 11:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Albumy muzyczne pojawiające się nielegalnie w internecie jeszcze przed oficjalną premierą to problem nie tylko zagranicznych, ale i polskich artystów. W odpowiedzi na tego typu działania powstało wydawnictwo 3Label, które właśnie wydało swój pierwszy album - Pono feat. Sokół "TPWC - TO PRAWDZIWA WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA". Jest on dostępny dla wszystkich za darmo w Nokia Music Store

Albumy muzyczne pojawiające się nielegalnie w internecie jeszcze przed oficjalną premierą to problem nie tylko zagranicznych, ale i polskich artystów. W odpowiedzi na tego typu działania powstało wydawnictwo 3Label, które właśnie wydało swój pierwszy album - Pono feat. Sokół "TPWC - TO PRAWDZIWA WOLNOŚĆ CZŁOWIEKA". Jest on dostępny dla wszystkich za darmo w Nokia Music Store (www.music.nokia.pl)
po wcześniejszym zarejestrowaniu się w serwisie internetowym wydawnictwa: (www.3label.pl)
.

Wydawnictwo 3Label poprzez album TPWC chce zainicjować nowy model dystrybucji i promocji muzyki - opiera się on na legalnym udostępnianiu odbiorcom albumów za darmo w sieci, w okresie poprzedzającym ich premierę sklepową. Dzięki temu nielegalna dystrybucja materiału traci sens, a użytkownicy mając dostęp do płyty mogą ją poznać i podjąć świadomą decezję o tym, czy chcą dany album zakupić.

Obraz
© (fot. Nokia)

"Cieszymy się, że bierzemy udział w tym projekcie, gdyż jego idea jest spójna z założeniami Nokia Music Store. Nasz sklep, oferujący ponad 6 milionów utworów, jest realną alternatywą dla wszystkich, którzy chcą legalnie nabywać muzykę w Internecie. Natomiast celem wydawnictwa 3Label jest walka z zamieszczaniem nielegalnych materiałów w sieci. Wierzymy, że dzięki realizowanym przez nas działaniom mamy swój udział w zwiększaniu legalnego dostępu do muzyki cyfrowej" - mówi Piotr Bubak, Dyrektor Marketingu Nokia Poland.

Osoby, które chcą mieć nowy album Pono feat. Sokół pt: „To Prawdziwa Wolność Człowieka”, mogą go ściągnąć w całości z Nokia Music Store lub zakupić w tym i innych, tradycyjnych sklepach muzycznych.

Na płycie występują gościnnie m.in. O.S.T.R., Hanna Banaszak, dj Deszczu Strugi i Zipera. Oprawą muzyczną zajął się Piotr Skotnicki, którego umiejętności muzyczne w połączeniu ze standardami hiphopowymi tworzą klimat płyty. Muzycy sesyjni: Paweł Bomert, Wojciech Pilichowski, Mirek Wiśniewski, Robert Kubiszyn, Michał Dąbrówka, Paweł Radziszewski, Bartek Halber, Artur Włodkowski, Jarosław Ważny i O.S.T.R., zadbali o profesjonalną i bogatą w świeże brzmienia sferę akustyczną projektu, daleko wychodzącą poza sztywne ramy produkcji rapowych.

Nokia Music Store - dostęp do muzyki bez ograniczeń
Nokia Music Store to internetowy sklep muzyczny, który oferuje obecnie 6 mln utworów artystów polskich i zagranicznych. Umożliwia on przeglądanie i kupowanie muzyki, korzystanie z rekomendacji, a także bezpośrednie wyszukiwanie ulubionych wykonawców, utworów lub albumów za pomocą telefonu lub komputera domowego. Oprogramowanie komputerowe Nokia Music PC Client ułatwia porządkowanie i przesyłanie muzyki pomiędzy komputerem a telefonem, przegrywanie i nagrywanie płyt CD, a także poznawanie, odtwarzanie i pobieranie muzyki bezpośrednio z Nokia Music Store.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)