Nowa marka na rynku - Samsung Business

Nowa marka na rynku - Samsung Business
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

17.03.2015 12:39, aktual.: 17.03.2015 15:04

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas targów CeBIT 2015 w Hanowerze Won-Pyo Hong, prezes i dyrektor ds. marketingu w Samsung Electronics ogłosił, że w ramach działań na rzecz sektora B2B, firma Samsung wprowadza Samsung Business - dedykowaną markę, która połączy w sobie portfel kompleksowych rozwiązań biznesowych, w tym indywidualne oferty dopasowane do specyficznych potrzeb takich sektorów jak: sprzedaż detaliczna, edukacja, hotelarstwo i gastronomia oraz transport i logistyka.

Samsung Business ma stanowić rozszerzenie i połączenie wszystkich rozwiązań biznesowych firmy w w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwach, rozwiązań Samsung SMART Signage, technologii druku oraz innych ofert biznesowych. Samsung prezentuje swoje rozwiązania i usługi dla przedsiębiorstw działających w branżach handlu detalicznego, edukacji, opieki zdrowotnej, hotelarstwa i gastronomii, finansów oraz transportu. Sześć eksperymentalnych stref na stoisku firmy Samsung prezentuje różne scenariusze pozwalające klientom przekonać się, jak działają w praktyce urządzenia, rozwiązania i usługi Samsunga. Przykładowo, w handlu może zostać użyte rozwiązanie Mirror Solution - pełni onofunkcję cyfrowego lustra z technologią SSmart Signage oraz z możliwością budowania ścian wideo. Dzięki niemu klienci mogą dokładnie obejrzeć przymierzane przez siebie ubrania pod każdym kątem. Rozwiązanie to jest zarówno praktycznie, jak i atrakcyjne dla klientów sklepów. Dla sektora opieki medycznej Samsung
opracowuje rozwiązania mobilne, które umożliwiają opiekunom sprawowanie lepszej opieki nad pacjentami i dają użytkownikom możliwość korzystania z narzędzi poprawiających ogólne samopoczucie. Przykładowo Preventive Mobile Cardiac Rehabilitation umożliwia prowadzenie w czasie rzeczywistym ciągłego monitoringu rehabilitacji przewlekłych chorób serca z możliwością przesyłania służbom medycznym istotnych informacji koniecznych do podejmowania prawidłowych decyzji i precyzyjnego doboru form opieki. Rozwiązanie to składa się z urządzeń Samsung GALAXY i bezprzewodowych czujników pracy serca BodyGuardian.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)