Nowa kamerka internetowa Creative - Live! Cam Video Im Ultra

Nowa kamerka internetowa Creative - Live! Cam Video Im Ultra

Nowa kamerka internetowa Creative - Live! Cam Video Im Ultra
10.02.2009 14:50

Firma Creative zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej TOPowej kamery internetowej - Creative Live! Cam Video IM Ultra, która zapewnia jakość, dobrą zabawę i fantastyczną komunikację przez Internet. Wysokiej jakości obraz i dźwięk w połączeniach internetowych oraz w nagraniach, a także nowe oprogramowanie Live! Central Premium.

Creative Live! Cam Video IM Ultra posiada czujnik o wysokiej rozdzielczości 1,3 megapiksela, umożliwiający wykonywanie zdjęć w rozdzielczości zwiększonej programowo do 5.0 megapikseli i nagrywanie wideo w rozdzielczości do 1,3 megapiksela. Szybkie złącze USB umożliwia nagrywanie o płynności do 3. klatek na sekundę, a mikrofon z technologią redukcji szumów zapewnia świetną jakość mowy. Automatyczne strojenie zadba o optymalną jakość obrazu. Użytkownik może jednocześnie nakładać niezwykłe efekty głosowe i wizualne, zarówno podczas komunikacji jak i nagrywania. Inne funkcje to między innymi kontrola rodzicielska, awatary z efektami i proste narzędzie do edycji wideo wchodzące w skład oprogramowania Live!® Central Premium na płycie CD.

Obraz
© (fot. Creative)

Najważniejsze dane:
• Czujnik o wysokiej rozdzielczości 1,3 megapiksela zapewniający ostry i wyraźny obraz w zdjęciach oraz wideo.
• Automatyczne śledzenie twarzy użytkownika podczas rozmów i nagrywania.
• Wbudowany mikrofon z redukcją szumów – klarowniejsza, bardziej naturalna komunikacja.
• Zgodność z systemem UVC - urządzenie działa od razu po podłączeniu do komputera, nie wymaga instalowania sterowników. Szybkie złącze USB zapewnia płynny obraz wideo.
• Automatyczne strojenie – czystszy, jaśniejszy obraz.
• Oprogramowanie Live!®. Central Premium z zabawnymi efektami wizualnymi i głosowymi.

Creative Live!® Cam Video IM Ultra dostarczana jest z oprogramowaniem do domowego montażu wideo muveeNow 2.0. Kamera jest już dostępna na polskim rynku w cenie 239 PLN brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)