Nowa drukarka do zdjęć Canon: termosublimacyjna Selphy CP810

Nowa drukarka do zdjęć Canon: termosublimacyjna Selphy CP810

Nowa drukarka do zdjęć Canon: termosublimacyjna Selphy CP810
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
08.02.2012 13:20, aktualizacja: 08.02.2012 14:04

Canon wprowadza właśnie do sprzedaży kompaktową drukarkę fotograficzną Selphy CP810. Nowe, mobilne urządzenie zapewnia szybki wydruk w technologii termosublimacyjnej. Drukarka, zastępująca model SELPHY CP800 jest cieńsza, bardziej poręczna i łatwiejsza w obsłudze, a także wzbogacona o nowe funkcje. Wydruk jednej odbitki zajmuje mniej, niż minutę.

Zdjęcia można drukować bezpośrednio z kompatybilnych kart pamięci lub z dowolnego urządzenia zgodnego ze standardem PictBridge: aparatu fotograficznego lub kamery. Canon SELPHY CP81. umożliwia także drukowanie z pamięci USB lub telefonów komórkowych poprzez zintegrowany port USB bez potrzeby korzystania z komputera.

Łatwa obsługa
Drukarkę Canon SELPHY CP81. wyposażono w uchylny kolorowy ekran LCD o przekątnej 6,8 cm (2,7") oraz przyciski zapewniające komfortową pracę. W menu dostępnych jest 13 opcji językowych.

Drukarka została wyposażona w ulepszoną funkcję Auto Image Optimizer, która wykrywa i koryguje niedoskonałości obrazu. Tym samym pozwala tworzyć wydruki, które wyglądają w teorii lepiej niż oryginalny obraz. Udaje się to osiągnąć np. poprzez kontrolę jasności i kontrastu. Użytkownicy mogą zastosować także efekt Smooth Skin, który pozwala wyrównać niedoskonałości na portretach oraz ręczną regulację jasności.

Dzięki zastosowaniu technologii termosublimacji, Canon SELPHY CP81. daje obraz o dużej głębi i płynnej gradacji kolorów. Tym samym zapewnia wygląd zdjęć zbliżony do tradycyjnych wydruków z laboratorium fotograficznego. Wydruki są suche i gotowe chwilę po wyjęciu z drukarki, odporne na zadrapania, zacieki i blaknięcie. SELPHY CP810 drukuje fotografie w rozmiarze pocztówki (148x100 mm), L (119 x 89 mm) oraz materiały wielkości karty kredytowej (86 x 54 mm). Ponadto drukarka oferuje szereg opcji układu obrazu, w tym Photo ID, który umożliwia wydruk zdjęć legitymacyjnych na jednym arkuszu papieru. Trwałość wydruków termosublimacyjnych to około 100 lat.

Drukarka Canon SELPHY CP81. posiada opcjonalny akumulator zasilający NB-CP2L, pozwalający na drukowanie w czasie podróży. Ponadto drukarka może zostać wyposażona w specjalny kabel np. Kensington, zabezpieczający przed nieupoważnionym użyciem. W ramach wyposażenia dodatkowego, dostępny jest pokrowiec, chroniący urządzenie oraz materiały eksploatacyjne w trakcie pracy w zakurzonym otoczeniu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)