Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube i ipla w Plusie

Nielimitowany dostęp do stron www, YouTube i ipla w Plusie

13.05.2013 13:24, aktual.: 13.05.2013 14:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Plus wprowadza nielimitowane przeglądanie nie tylko zwykłych stron www, ale również filmów w serwisach YouTube oraz ipla. Nowa oferta wchodzi w życie od 14 maja.

Od wtorku 1. maja klienci Plus Internet podpisujący nową umowę lub przedłużający dotychczasową otrzymają nielimitowany dostęp do zwykłych stron www, serwisów YouTube oraz ipla. Zakres nielimitowanych stron zależy od wysokości wybranego abonamentu.

W abonamencie za 59,9. zł można surfować bez limitu po zwykłych stronach www. „Zwykłe strony”, to strony zawierające tekst, zdjęcia i animacje. Elementy typu filmy lub połączenia szyfrowane („https” w adresie strony) np. z pocztą elektroniczną lub bankiem pomniejszą limit GB. Klienci posiadający Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 10 zł, a opłata abonamentowa wynosi dla nich 49,90 zł.

W abonamencie za 79,9. zł oraz 99,90 zł oprócz możliwości nielimitowanego korzystania ze „zwykłych stron” www klient otrzymuje także dodatkowe GB specjalnie do wykorzystania na YouTube lub ipla, dzięki którym może bez pomniejszania swojego głównego limitu obejrzeć odpowiednio 10 lub 20 godzin filmów. Klienci, którzy posiadają Mixa lub inny abonament w Plusie otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich odpowiednio 64,90 zł lub 84,90 zł.

W abonamencie za 119,9. zł oprócz przeglądania zwykłych stron www otrzymujemy możliwość oglądania bez żadnych limitów filmów na YouTube oraz ipla. Klienci Mixa lub posiadający inny abonament w Plusie również otrzymują rabat w wysokości 15 zł i opłata abonamentowa wynosi dla nich 104,90 zł.

Przyznany w abonamencie limit GB można wykorzystać na wszystkie inne rodzaje aktywności w sieci. Po wykorzystaniu limitu nastąpi ograniczenie prędkości we wszystkich usługach internetowych, ale nie będą naliczane żadne dodatkowe opłaty za korzystanie z transmisji danych na terenie Polski.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)