Niecodzienne odkrycie mieszkanki USA. Koło helikoptera przebiło dach [Zobacz zdjęcia]

Niecodzienne odkrycie mieszkanki USA. Koło helikoptera przebiło dach [Zobacz zdjęcia]
Źródło zdjęć: © Shutterstock.com

07.10.2019 15:49, aktual.: 08.10.2019 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zaskakujące odkrycie w miejscowości Lynwood, nieopodal Chicago. Rodzina 55-letniej Lindy Dian zaniemówiła, gdy po powrocie do domu zobaczyła koło helikoptera, które przebiło sufit w ich łazience. Niecodzienne zdarzenie bada policja.

Do odkrycia doszło 5 października. To miał być zwykły sobotni wieczór dla rodziny z Lynwood, małej miejscowości położonej nieopodal Chicago. To, co zobaczyli po powrocie ze spaceru, wprawiło ich w osłupienie. Chwilę później, Linda Dian zadzwoniła na policję. Na miejsce wezwano również straż pożarną.

- Włączyłam telewizor, usiadłam na kanapie i usłyszałam krzyk mojej córki dochodzący z góry. Zaczęła krzyczeć: "mamo, mamo, przyjdź tu natychmiast". Byłam przerażona, myślałam, że coś się stało z jednym z moich wnuków - relacjonuje Linda Dian.

Pani Linda nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła.

- Widziałam koło wiszące w suficie mojej łazienki - mówi 55-letnia kobieta.

Według rzecznika Federalnej Administracji Lotniczej, koło, które przebiło dach domu w Lynwood pochodzi od helikoptera. Na miejsce zostały wezwane służby, które wypchnęły koło z powrotem przez dach i zabezpieczyły je na czas śledztwa.

W sieci można zobaczyć zdjęcia z tego niecodziennego wydarzenia.

Rodzina Diam mieszka niedaleko lotniska. Pani Linda przyznaje, że od zawsze obawiała się, że samolot lub helikopter uderzy w jej dom.

- Zawsze obawiałam się, że samolot uderzy w dom. A gdyby było później? Chciałabym wiedzieć, do kogo należy to koło. Najważniejsze jest jednak to, że nikomu nic się nie stało - podsumowała na koniec rozmowy z lokalną prasą.

Na poniższym zdjęciu można zobaczyć przykładowe zastosowanie wydobytego ze stropu koła na śmigłowcu Robinson R44.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)