ycipk-1v56gu

Netflix. Beata Kozidrak w nowej reklamie Orange is the New Black

Netflix coraz częściej angażuje polskie gwiazdy do reklamowania swoich hitowych seriali. Tym razem w najnowszym trailerze "Orange is the New Black" wystąpiła Beata Kozidrak.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Beata Kozidrak w nowej reklamie "Orange is the New Black"
Beata Kozidrak w nowej reklamie "Orange is the New Black" (Netflix)
ycipk-1v56gu

Niedawno mogliśmy zobaczyć Macieja Trojanowskiego znanego z programu "Nie do wiary" w filmie reklamującym trzeci sezon "Stanger Things". Z kolei w Krakowie pojawiła się rzeźba promująca sezon 3 serialu "Dom z papieru". W zeszłym roku bohaterką reklamy "Orange is the New Black" była Magda Gessler.

Beata Kozidrak w nowej reklamie "Orange is new black"

Tym razem pora przyszła na Beatę Kozidrak. Najnowszy film nosi tytuł "Mówimy tak" i nawiązuje do występującej w nim polskiej gwiazdy. Beata Kozidrak, podobnie jak wcześniej Magda Gessler wcieliła się w jedną z odsiadujących wyrok kobiet. Na pytanie, za co trafiła za kratki odpowiada piosenką:

ycipk-1v56gu

Pierwszy sezon "Orange is the New Black" mogliśmy oglądać w 2013, co czyni go jedną z najstarszych oryginalnych produkcji Netflix. Serial powstał niedługo po premierze "House of Cards" i "Hemlock Grove" doczekując się 7 sezonów. Sezon siódmy będzie kończył historię Piper Chapman, głównej bohaterki serialu.

Piper Chapman trafiła za kratki za posiadanie walizki pełnej pieniędzy z transakcji narkotykowych swojej byłej dziewczyny. Jednak Piper jest jedynie pierwszą z różnorodnych postaci, które możemy poznać w serialu. "Orange is the New Black" opowiada o kobietach z różnych grup społecznych a ich więzienne historie przeplatane są retrospekcjami z czasów sprzed osadzenia.

ycipk-1v56gu

W komentarzach pod filmem promującym serial z Beatą Kozidrak, pojawiły się liczne komentarze, w których internauci proszą o zatrudnienie Michała Żebrowskiego do promocji "Wiedźmina" Netflixa. Przypominamy, że to właśnie ten aktor wcielił się w rolę Geralta w polskiej produkcji z 2002 roku.

Tutaj możesz pobrać aplikację Netflix na urządzenia z systemem Android lub iOS, bądź na komputer stacjonarny.

Polub WP Tech
ycipk-1v56gu
ycipk-1v56gu
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1v56gu