NEC zapowiada "ofensywę wide"

NEC zapowiada "ofensywę wide"

NEC zapowiada "ofensywę wide"
30.05.2007 11:00, aktualizacja: 31.05.2007 10:19

Uczestnicy zorganizowanej 29 maja w jednym z warszawskich hoteli konferencji prasowej NEC Display Solutions mogli zapoznać się m.in. z najnowszymi propozycjami koncernu w zakresie technologii prezentacji obrazu. Prowadzący spotkanie dyrektor sprzedaży NEC-a na Polskę, Czechy, Węgry i Słowację, Mariusz Orzechowski, kilkakrotnie podkreślił rosnącą rolę monitorów LCD o panoramicznych proporcjach boków. Dowodem zapowiedzianej przez niego "ofensywy wide" są kolejne modele monitorów typu widescreen, które w najbliższym czasie trafią do oferty resellerów.

Oprócz rozwiązań SpectraView 2690 - http://www.pcworld.pl/news/111358.html i MultiSync Photo Edition - http://www.pcworld.pl/news/111677.html, o których informowaliśmy w ostatnich dniach ( a które także zaprezentowano na konferencji ), NEC zapowiedział wprowadzenie pięciu premierowych modeli panoramicznych monitorów do zastosowań domowych oraz biurowych. Trzy spośród nich wchodzą w skład budżetowej linii AccuSync, a dwa pozostałe stanowią dalsze rozszerzenie rodziny urządzeń MultiSync. Poniżej przedstawiamy ich krótką charakterystykę.
| [

Obraz

]( javascript:otworz('http://i.wp.pl/a/f/jpeg/17777/nec-lcd-dane.jpeg',1107,617) ) |
| --- |
24-calowy MultiSync 2470WNX dedykowany jest przede wszystkim dla biur. Dysponuje cyfrowym złączem DVI-D z obsługą HDCP, co pozwala odwzorowanie cyfrowych danych w rozdzielczości full HD. Ekran monitora można przestawić do trybu portretowego ( obrót o 90 stopni ). Urządzenie kosztuje 3650 zł netto w wersji srebrno-szarej wynosi oraz 750 zł netto w srebrno-czarnej.

Obraz
© NEC MultiSync LCD2470WNX

Drugi z premierowych monitorów MultiSync wyceniono na 849 zł netto ( srebrno-biała obudowa ) i 875 zł netto ( wykończenie w kolorze srebrno-czarnym ). Nowości z serii AccuSync pojawią się na rynku w czerwcu. Ich cena nie jest jeszcze znana.

Obraz
© NEC AccuSync LCD223WM

Więcej informacji: NEC - http://www.nec-display-solutions.pl

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)