Nawigacje Blow zgodne z AutoMapą 6.8

Nawigacje Blow zgodne z AutoMapą 6.8

08.04.2011 12:46, aktual.: 04.01.2012 13:08

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nawigacje GPS Blow otrzymały certyfikat zgodności z najnowszym oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa 6.8. Od teraz urządzenia serii YBT, iBT, VBT oraz RBT są w pełni zgodne najnowszym wydaniem AutoMapy.

Oprogramowanie AutoMapa 6.8 działa w oparciu o najnowszą edycję map Polski i Europy z końca lutego 201. r., zawierającą ponad 5060 miast i miejscowości w Polsce, ponad 640 tysięcy Użytecznych Punktów (POI), około 3 miliony budynków oraz dokładne plany nawigacyjne kilkudziesięciu tysięcy miast w 44 państwach Europy. Nawigacja uwzględnia najnowsze blokady dróg i utrudnienia w ruchu. Użytkownicy mogą korzystać z asystenta pasa ruchu dla polskich i europejskich dróg, który ułatwia pokonywanie skomplikowanych skrzyżowań i rozjazdów.

Pomocą w pokonywaniu zakorkowanych ulic miast jest też możliwość oceny bieżącej sytuacji drogowej w czasie rzeczywistym na ekranie nawigacji. Dzięki temu, kierowcy widzą aktualną średnią przepustowość ulic i spodziewane utrudnienia w ruchu. Początkujący kierowcy ucieszą się też na pewno z trybu „łatwej”. trasy, który stara się omijać skręty w lewo, unika zawracania, a tam gdzie to możliwe nie prowadzi przez ronda i wybiera drogi możliwie najwyższej kategorii.

Obraz
© (fot. Blow)

Oferta nawigacji Blow obejmuje urządzenia wielkości 3,5. 4,3, 5, 6 i 7 cali. Nawigacje mogą także służyć jako zestaw głośnomówiący, umożliwiając obsługę zaimportowanej, pełnej książki adresowej telefonu i historii połączeń. W czasie jazdy nawigacja inteligentnie wybiera najważniejsze komunikaty wyciszając, w zależności od potrzeb, muzykę, informacje nawigacyjne, bądź rozmowy telefoniczne. W zależności od wybranego modelu mogą one też pełnić rolę odtwarzacza audio-wideo oraz transmitera FM umożliwiającego transmisję dźwięku do samochodowego systemu nagłośnienia.

Podstawowe modele nawigacji BLOW z najnowszym oprogramowaniem nawigacyjnym AutoMapa 6.8 dostępne są na rynku polskim odpowiednio w cenie:

- BLOW GPS43YBT AutoMapa Polska XL – od 379 zł brutto
- BLOW GPS4YBT AutoMapa Europe –. od 536 zł brutto

- BLOW GPS50YBT AutoMapa Polska XL – od 497 zł brutto
- BLOW GPS50YBT AutoMapa Europe –. od 639 zł brutto

- BLOW GPS70iBT AutoMapa Polska XL – od 689 zł brutto
- BLOW GPS70iBT AutoMapa Europe – od 799 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także