NavRoad DUXO - nawigacja i telefon w jednym

NavRoad DUXO - nawigacja i telefon w jednym

NavRoad DUXO - nawigacja i telefon w jednym
Źródło zdjęć: © NavRoad
28.07.2011 15:37

Firma NavRoad postanowiła połączyć funkcjonalności nawigacji z funkcjami telefonu. W ten sposób powstał model DUXO - GPS wyposażony w gniazdo na kartę SIM. Podobnie jak inne nawigacje NavRoad, również ten model korzysta z AutoMapy

Dzięki możliwości połączenia urządzenia z kartą SIM, użytkownik ma możliwość łączenia się z internetem niezależnie od telefonu i połączenia Bluetooth. Dane pobrane online z serwera AutoMapa, zapewniają przejazd najszybszą aktualnie trasą, ponieważ uwzględniają natężenie ruchu na drogach czy remonty. Nowy model nawigacji oferuje również połączenie WiFi oraz GPRS. Zapewniając połączenie z internetem, producent daje nam również przeglądarkę internetową.

Obraz
© (fot. NavRoad)

GPS posiada również zainstalowane dodatki - aplikacje, takie jak gry, czy czytnik e-booków. Pod ręką jest również wbudowana aplikacja kalkulatora oraz kalendarza, z możliwością zapisywania zadań oraz informacji o planowanych spotkaniach. Oprócz odtwarzania filmów, przeglądania zdjęć, nawigacja umożliwia odsłuchiwanie ulubionych utworów muzycznych za pomocą odtwarzacza muzyki. Plików muzycznych, jak również komunikatów nawigacji można słuchać przez głośniki samochodowe przy użyciu transmitera FM.

Model DUXO został działa w oparciu o procesor 60. MHz oraz 128 MB pamięci. 2 GB pamięci wbudowanej pozwala na przechowywanie plików ze zdjęciami, filmami, muzyką itp. Całość dopełnia 5-calowy ekran o rozdzielczości 800x480.

Obraz
© Dzięki gniazdu na kartę SIM, nawigacji NavRoad DUXO można używać również jako telefonu (fot. NavRoad)

Umieszczone na obudowie głośniki oraz mikrofon umożliwiają korzystanie z nawigacji, jak z telefonu komórkowego - trzymając ją przy uchu lub używając trybu głośnomówiącego. Na ekranie możemy również tworzyć, przeglądać i edytować SMS-y. Dostępna jest również historia połączeń i książka telefoniczna.

Cena nawigacji NavRoad DUXO wynosi 799 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)