Nauka języków obcych z Orange - na komputerze lub smartfonie

Nauka języków obcych z Orange - na komputerze lub smartfonie

Nauka języków obcych z Orange - na komputerze lub smartfonie
Źródło zdjęć: © Sebastien Bertrand / CC
21.02.2013 15:21, aktualizacja: 21.02.2013 15:50

Orange przygotował dla swoich klientów usług mobilnych kolejną usługę multimedialną - tym razem umożliwiającą naukę języków obcych. Można dzięki niej doskonalić znajomość języków w każdej wolnej chwili i w dowolnym miejscu - wystarczy mieć przy sobie laptop czy smartfon. Każdy, kto chciałby sprawdzić, jak działa nowa usługa, może przez 30 dni korzystać z niej bezpłatnie.

Nowy serwis kursy123.orange.pl, jest dostępny dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy korzystają z oferty abonamentowej, czy na kartę. Umożliwia naukę 5 języków - angielskiego, francuskiego, niemieckiego, włoskiego i hiszpańskiego. Przygotowano też specjalny kurs angielskiego dla dzieci.

Wszystkie kursy są multimedialne, zawierają urozmaicone ćwiczenia m.in. w formie materiałów wideo i pomagają rozwijać różne umiejętności językowe, takie jak rozumienie ze słuchu, mówienie, znajomość zasad gramatycznych czy prawidłowa wymowa.

Z serwisu można korzystać na komputerze lub smartfonie. Każdy, kto na początek chciałby sprawdzić, jak to działa, może przez miesiąc korzystać bezpłatnie. Dotyczy to każdego kursu z osobna, czyli jeden klient może przez miesiąc przetestować za darmo dowolną liczbę kursów. Po 3. dniach miesięczny koszt usługi wynosi 5,90 zł z VAT. To jedna z najlepszych tego typu ofert na rynku.

Co ważne, klienci korzystający z serwisu za pośrednictwem telefonu komórkowego poprzez strony WAP, nie ponoszą kosztów transmisji danych. Korzystając z dostępu do serwisu za pomocą stron www, klient ponosi koszty transmisji danych zgodne z planem taryfowym.

Kurs angielskiego dla dzieci jest dostępny tylko w wersji www, która w przeciwieństwie do WAP umożliwia pełne wykorzystanie wszystkich jego możliwości multimedialnych i specjalnej szaty graficznej opracowanej dla najmłodszych. Korzystanie z kursu dla dzieci przez telefon wiąże się z opłatą za transmisję danych.

Aby rozpocząć naukę, wystarczy zarejestrować się na portalu www.orange.pl i wysłać bezpłatnego SMS-a na numer 60506. Treść SMS-a zależy od wybranego kursu: „START A” dla języka angielskiego; „START N” dla języka niemieckiego; „START W” dla języka włoskiego; „START H” dla języka hiszpańskiego; „START F” dla języka francuskiego; „START KIDS” dla języka angielskiego dla dzieci

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)