Najszybsza na świecie przenośna nagrywarka Blu‑Ray

Najszybsza na świecie przenośna nagrywarka Blu-Ray
Źródło zdjęć: © LG

29.04.2008 11:07, aktual.: 29.04.2008 12:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma LG Electronics wprowadza na polski rynek nową, zewnętrzną nagrywarkę dysków Blu-ray Super Multi Blue z nowej generacji optycznych urządzeń pamięci masowej.

Przełomowa nagrywarka Super Multi Blue Blu-ray Disc Rewriter (model BE06. jest najszybszą na świecie przenośną nagrywarką dysków Blu-Ray, odczytującą i zapisującą dyski Blu-Ray z szybkością 6x.

Obraz
© (fot. LG)

Model BE0. idealnie sprawdzi się przy tworzeniu kopii zapasowych dużych ilości plików, zdjęć i wszelkich innych dokumentów zarówno w domu, jak i w biurze. Nagrywarka BE06 zapisuje (na dwuwarstwowym dysku BD-R/BD-RE) maksymalnie 50 GB danych, co odpowiada 9 godzinom wideo high-definition lub 23 godzinom wideo standard definition.
Nagrywarka LG BE0. to doskonały wybór dla użytkowników notebooków lub osób pracujących na wielu komputerach. Urządzenie jest także bardzo proste w eksploatacji. Wystarczy podłączyć je do gniazda elektrycznego i do portu USB 2.0 komputera.
Model BE06. wyposażony jest w nowatorski, czarno-biały, skośny panel z niebieską wiązką promieni świetlnych pośrodku. BE06 jest najbardziej uniwersalnym napędem optycznym dostępnym obecnie na rynku obsługującym dyski BD, HD DVD, DVD i CD.
Sugerowana cena detaliczna: 1399 zł

Najważniejsze dane techniczne

Zapis:

BD-R(SL/DL): 6X/4X
BD-RE(SL/DL): 2X
DVD+R/R DL: 16X/4X
DVD+RW/-RW: 8X/6X
CD-R/RW: 40X/24X

Odczyt:
BD-R/RO(SL): 6X
BD-R/ROM(DL): 4,8X
BD-RE(SL/DL): 2X
HD DVD-ROM(SL/DL): 3X
DVD-ROM(SL): 16X
CD-ROM: 40X

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)