Najdziwniejszy hub USB na świecie?

Najdziwniejszy hub USB na świecie?

Najdziwniejszy hub USB na świecie?
27.06.2007 21:00, aktualizacja: 28.06.2007 09:40

Japońska firma SolidAlliance, znana z produkcji różnych gadżetów komputerowych, przedstawiła chyba jeden ze swoich najdziwniejszych produktów. Jest to bowiem hub USB wyglądem przypominający... silnik motorowy.

SolidAlliance znana jest z produkcji różnych dziwnych gadżetów takich jak pamięć USB w kształcie kaczki lub sushi. Swoim najnowszym produktem celuje jednak w rynek motoryzacyjny. Jest nim bowiem chyba jeden z najdziwniejszych dostępnych na rynku hubów USB - USB Engine Hub ( 116,5 x 12. x 90 mm ). Oddaje on do dyspozycji użytkownika trzy porty USB 2.0 i jest miniaturową wersją... silnika motorowego!

Najciekawsze jednak wydaje się to, że urządzenie po podłączeniu do portu USB i "kopnięciu" w rozrusznik nożny generuje hałas przypominający pracę silnika. Ponadto porusza cylindrami i pozwala na zmianę biegów...

W serwisie Akihabaranews możemy obejrzeć krótki film - http://www.akihabaranews.com/en/news-14216-akihabara+news+exclusive%21+the+new+solidalliance+usb+engine+hub+%21.html pokazujący nowość w akcji. Zdaniem przeprowadzającego prezentację CEO firmy SolidAlliance ( Kunihiro Kawahara ) jest to _ "bardzo, bardzo ekscytujący produkt" _.

Urządzenie dostępne jest w sklepie GeekStuff4U. - http://www.geekstuff4u.com Jego cena to nieco ponad 40 USD.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)