Nadchodzi Gala Mobility Trends - najważniejsze wydarzenie w branży nowych technologii

Nadchodzi Gala Mobility Trends - najważniejsze wydarzenie w branży nowych technologii

02.02.2012 12:13, aktual.: 02.02.2012 15:09

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody "Złoty Bell" za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella

Gala Mobility Trends odbędzie się już po raz kolejny. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja tego wydarzenia odniosła tak ogromny sukces i została znakomicie przyjęta w branży nowych technologii. Z tego powodu na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń branżowych. Do udziału w Gali Mobility Trends zapraszanych jest około 600 osób z branż związanych z nowymi technologiami. Są to m.in. producenci, operatorzy, pracownicy agencji marketingowych i PR, osoby ze świata show biznesu oraz media.

W czasie Gali Mobility Trends nagrodzeni zostaną laureaci w 16 kategoriach, którzy zostali wyłonieni przez konsumentów w „Plebiscycie na najlepsze produkty i usługi w branży nowych technologii” dostępnym na stronie www.mobilitytrends.pl oraz w 7 kategoriach, którzy zostali wyłonieni przez Jury.

Nad tegoroczną edycją Gali Mobility Trends patronat honorowy sprawuje m.in. Ministerstwo Infrastruktury. „Jestem przekonana, że organizowane przez Państwa spotkanie pozwoli wymienić poglądy w zakresie rozwoju branży telekomunikacyjnej oraz uhonorować najlepszych w dziedzinie technologii.”. napisała w oficjalnym liście Zastępca Dyrektora Biura Informacji i Promocji Ministerstwa Infrastruktury Teresa Jakutowicz.

Ponadto, patronatem honorowym Galę objęli również Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Wręczenie nagród „Złoty Bell” będzie transmitowane na żywo. Relacja będzie dostępna na stronie poświęconej Gali www.mobilitytrends.pl oraz na stronach patronów medialnych, od 2 lutego od godziny 20:00.

Organizatorem Gali jest MIT MEDIA Group Sp. z o.o., które w swoim portfolio posiada wiodące tytułu o nowych technologiach, takie tytuły jak Mobility, Mobile Reseller Polska czy Katalog Testów Mobility czy najnowszy projekt iStyle Magazine.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także