Nadchodzi Gala Mobility Trends - najważniejsze wydarzenie w branży nowych technologii

Nadchodzi Gala Mobility Trends - najważniejsze wydarzenie w branży nowych technologii02.02.2012 12:13
Nadchodzi Gala Mobility Trends - najważniejsze wydarzenie w branży nowych technologii

Podczas uroczystości wręczone zostaną nagrody "Złoty Bell" za najlepsze produkty i usługi, przyznawane na cześć Alexandra Grahama Bella

Gala Mobility Trends odbędzie się już po raz kolejny. Jesteśmy dumni, że pierwsza edycja tego wydarzenia odniosła tak ogromny sukces i została znakomicie przyjęta w branży nowych technologii. Z tego powodu na stałe wpisała się do kalendarza wydarzeń branżowych. Do udziału w Gali Mobility Trends zapraszanych jest około 600 osób z branż związanych z nowymi technologiami. Są to m.in. producenci, operatorzy, pracownicy agencji marketingowych i PR, osoby ze świata show biznesu oraz media.

W czasie Gali Mobility Trends nagrodzeni zostaną laureaci w 16 kategoriach, którzy zostali wyłonieni przez konsumentów w „Plebiscycie na najlepsze produkty i usługi w branży nowych technologii” dostępnym na stronie www.mobilitytrends.pl oraz w 7 kategoriach, którzy zostali wyłonieni przez Jury.

Nad tegoroczną edycją Gali Mobility Trends patronat honorowy sprawuje m.in. Ministerstwo Infrastruktury. „Jestem przekonana, że organizowane przez Państwa spotkanie pozwoli wymienić poglądy w zakresie rozwoju branży telekomunikacyjnej oraz uhonorować najlepszych w dziedzinie technologii.”. napisała w oficjalnym liście Zastępca Dyrektora Biura Informacji i Promocji Ministerstwa Infrastruktury Teresa Jakutowicz.

Ponadto, patronatem honorowym Galę objęli również Urząd Komunikacji Elektronicznej, Krajowa Izba Gospodarcza Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej.

Wręczenie nagród „Złoty Bell” będzie transmitowane na żywo. Relacja będzie dostępna na stronie poświęconej Gali www.mobilitytrends.pl oraz na stronach patronów medialnych, od 2 lutego od godziny 20:00.

Organizatorem Gali jest MIT MEDIA Group Sp. z o.o., które w swoim portfolio posiada wiodące tytułu o nowych technologiach, takie tytuły jak Mobility, Mobile Reseller Polska czy Katalog Testów Mobility czy najnowszy projekt iStyle Magazine.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)