MyNet.pl - Strona startowa od Netii

MyNet.pl - Strona startowa od Netii
Źródło zdjęć: © mynet

17.10.2007 10:30, aktual.: 17.10.2007 11:24

Netia, operator telekomunikacyjny i dostawca internetu, uruchomiła serwis Mynet.pl - personalizowaną stronę startową, podobną do takich rozwiązań jak Netvibes, iGoogle czy Startowy.com

Netia, operator telekomunikacyjny i dostawca internetu, uruchomiła serwis Mynet.pl - personalizowaną stronę startową, podobną do takich rozwiązań jak Netvibes, iGoogle czy Startowy.com. Nie przypadkowo wymieniamy ten trzeci serwis, gdyż Mynet.pl został przygotowany przez twórców Startowy.com - firmę Gery Design.

_ -Startowy.com to jedyny system w Polsce porównywalny z tym czym dysponują podobne serwisy na świecie. Długo szukaliśmy odpowiedniej usługi dodanej dla usługi DSL i wybór padł na oprogramowanie, które posiada firma Gery Design - _ mówi Piotr Koźmin, dyrektor ds. usług dodanych z Netii.

"Mynet.pl to łatwy dostęp do prognozy pogody, programu telewizyjnego, repertuaru kin, rozkładu jazdy pociągów, wyników losowania Lotto, jak również możliwość oglądania filmów z serwisów internetowych." - pisze w komunikacie rzecznik prasowy Netii.

Źródło artykułu:internetstandard.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)