"Mydlink” nowa usługa do łatwego, zdalnego monitorowania

"Mydlink” nowa usługa do łatwego, zdalnego monitorowania

16.05.2011 11:03, aktual.: 16.05.2011 11:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

D-Link chcąc uprościć sposób konfigurowania i zarządzania domowym monitoringiem o uruchomił usługę mydlink. Jest to bezpłatny portal internetowy oferujący użytkownikom prosty i wygodny sposób na zdalne monitorowanie i nadzorowanie domu lub biura.

Kamery są łatwe w instalacji, ponieważ wystarczy włożyć do stacji dysków płytę CD dołączoną do każdej kamery zgodnej z usługą mydlink, aby rozpocząć proces konfiguracji i zakończyć go kilkoma kliknięciami myszy. Usługa mydlink automatycznie wykryje zgodne kamery zainstalowane w domu, w garażu lub na zewnątrz budynku, zapewniając dostęp do strumieni wideo z dowolnego miejsca z dostępem do Internetu.

Obraz
© (fot. D-Link)

Rozwiązanie mydlink, umożliwia obsługę do czterech kompatybilnych kamer. Użytkownicy, którzy często podróżują, mogą pobrać bezpłatną aplikację mydlink dostępną w App Store i Androit Market dla najpopularniejszych platform mobilnych, takich iPhone, iPad i Android.

Kompatybilne kamery
Usługa mydlink jest dostępna wraz kompaktową domową kamerą sieciową DCS-930L Wireless N oraz DCS-932L Day & Night Wireless N. W przeciwieństwie do tradycyjnych kamer internetowych, modele DCS-930L i DCS-932L mają wbudowany procesor i serwer WWW, co oznacza, że mogą działać bez włączonego komputera. Oba modele łączą się bezprzewodowo z siecią i mają wbudowane mikrofony.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także