MWC 2011: mobilna ochrona F-Secure

MWC 2011: mobilna ochrona F‑Secure

MWC 2011: mobilna ochrona F-Secure
10.02.2011 12:08, aktualizacja: 10.02.2011 12:27

Już w przyszłym tygodniu na kongresie MWC w Barcelonie F-Secure zaprezentuje najnowsze oprogramowanie zabezpieczające urządzenia mobilne. Pozwoli ono bezpiecznie przeglądać Internet za pomocą smartfonów i tabletów oraz da rodzicom możliwość kontrolowania treści przeglądanych przez ich dzieci

Nowa generacja Protection Service for Mobile (PSM 7. umożliwia operatorom telefonii komórkowej oferowanie klientom usługi pełnego zabezpieczenia ich oraz ochrony rodzicielskiej wszystkich urządzeń mobilnych, w tym smartfonów i tabletów. Nowatorskie rozwiązanie będzie miało swoją premierę podczas kongresu Mobile World Congress w Barcelonie.

Obraz

Nowe rozwiązanie F-Secure da operatorom możliwość zaproponowania swoim klientom usługi, która zabezpieczy ich podczas surfowania po internecie, korzystania z Facebooka czy wysyłania przelewów internetowych. Dodatkowo program sam wykrywa szkodliwe strony w internecie i blokuje treści nieodpowiednie i groźne dla dzieci.

Dzięki programowi abonent może też zablokować, zlokalizować i wyczyścić dane na zgubionym telefonie bądź tablecie. Aplikacja zapewnia ochronę przed wirusami i innymi zagrożeniami z sieci. Działa na wielu platformach systemowych, m.in. Android i Symbian.

Nowością jest wprowadzenie przez F-Secure dodatkowego kanału komunikacji operatorów z klientami - wysyłania bezpośrednich wiadomości „one-to-one”. Dzięki nim operatorzy będą mogli przesyłać swoim klientom aktualne i istotne dla nich informacje. To wyjątkowe narzędzie nie tylko wsparcia sprzedaży, ale także zwiększania satysfakcji abonenta przez dostarczanie mu bieżących informacji np. o ofercie operatora.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)