muff - nowy operator VoIP

muff - nowy operator VoIP

muff - nowy operator VoIP
Źródło zdjęć: © zdjęcie producenta
05.11.2012 15:23

Na polski rynek telekomunikacyjny wchodzi muff - nowy operator telefoniczny, który do realizacji połączeń wykorzystuje internet. Operator umożliwia wykonywanie połączeń telefonicznych za pośrednictwem smartfonu i tabletu, laptopa, komputera stacjonarnego, jak i aparatu telefonicznego. Aby skorzystać z usługi konieczny jest jednak dostęp do internetu.

Użytkownik muff może wybierać, czy łączy się przez telefon komórkowy i tablet (specjalna aplikacja mobilna dla systemu Android), laptopa, czy telefon stacjonarny (konieczność posiadania telefonu wykorzystującego protokół IP). Aplikacja muff powstała z myślą o wszystkich użytkownikach urządzeń mobilnych, którzy za pomocą Wi-Fi mają stały dostęp do Internetu i chcą m.in. bez opłat roamingowych rozmawiać z bliskimi rozsianymi po całym świecie.

Co więcej, dzięki możliwości rezerwacji własnego numeru w muff, użytkownicy mogą korzystać z numeru stacjonarnego na telefonie komórkowym. Powoduje to, że nie ma potrzeby utrzymywania kilku numerów i można posługiwać się jednym na „komórce”, tablecie, laptopie, oraz telefonie domowym. Podobnie jak w przypadku wielu innych aplikacji, taki i użytkownicy aplikacji muff mogą rozmawiać ze sobą za darmo. Korzystanie z usługi nie wymaga opłacania abonamentu.

Przykładowe ceny: 2. minut rozmowy to polskiej sieci stacjonarnej to koszt około 1 zł. Za cenę 1 zł można rozmawiać 16 minut z telefonem stacjonarnym w Anglii lub tyle samo minut z telefonem stacjonarnym lub komórkowym w Kanadzie. Średnie ceny wahają się od 4 do 10 groszy za minutę rozmowy z telefonem stacjonarnym i od 6 do 50 groszy na telefony komórkowe w popularnych krajach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)