Młodszy brat Liveboxa - Babybox

Młodszy brat Liveboxa - Babybox

Młodszy brat Liveboxa - Babybox
05.11.2008 10:58

Telekomunikacja Polska poszerzyła ofertę modemów o nowe
urządzenie babybox tp. Modem z przygotowanym przez polskich
specjalistów oprogramowaniem będzie wdrażany również w innych krajach,
w spółkach należących do Grupy FT

Telekomunikacja Polska poszerzyła ofertę modemów o nowe urządzenie babybox tp. Modem z przygotowanym przez polskich specjalistów oprogramowaniem będzie wdrażany również w innych krajach, w spółkach należących do Grupy FT. Poza Polską, z urządzenia można obecnie korzystać w Szwajcarii.

Modem babybox umożliwia wygodne korzystanie z neostrady tp i rozmów internetowych poprzez usługę neofon tp. Babybox zaprojektowano, aby po podłączeniu do telefonu stacjonarnego można było wykonywać i odbierać rozmowy w tradycyjnej telefonii oraz w technologii VoIP. Prowadzenie rozmów przez Internet nie wymaga więc włączenia komputera. Zaletą modemu jest również wbudowany firewall.

Obraz
© Babybox (fot. TP)

- _ Polski zespół, który opracował obsługującą babybox tp aplikację będzie koordynował jego wdrażanie we wszystkich zainteresowanych spółkach Grupy FT. To doskonały przykład synergii jaką uzyskujemy dzięki współpracy w ramach Grupy FT _ - powiedział Grzegorz Marek, dyrektor Pionu Marketingu Internetu i Transmisji Danych TP.

Klienci, którzy do 31 marca 2009 roku wybiorą neostradę z modemem babybox przez połowę okresu umowy za korzystanie z niego zapłacą tylko 2 zł brutto miesięcznie, później opłata wynosi 5 zł brutto. Z promocji mogą też skorzystać osoby, które mają już neostradę i chcą zamówić tylko modem.

Babybox jest produkowany dla TP przez tajwańską firmę Zyxel. Atutem modemu jest niska cena oraz stały dostęp do internetu bez konieczności każdorazowego wykonywania połączenia, tak jak w przypadku modemów USB. Dzięki specjalnej aplikacji MIG, opracowanej w całości przez polskich programistów, klient może łatwo zainstalować urządzenie. Każdy „krok" jest ilustrowany animacjami komputerowymi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)