Trwa ładowanie...
d1sw77n

Milionerzy: pytanie o film Pół żartem, pół serio warte 40 tys. złotych

Program "Milionerzy" dostarczył ostatnio wielu emocji. Tym razem pytanie, na którym uczestniczka zatrzymała się najdłużej, dotyczyło filmu. Znajomość "Pół żartem, pół serio" zapewniało 40 tys. złotych.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kolejny odcinek programu "Milionerzy" za nami
Kolejny odcinek programu "Milionerzy" za nami (YouTube.com)
d1sw77n

Pani Mariola przez pierwszą część gry radziła sobie bardzo dobrze, jednak później musiała skorzystać z kół ratunkowych. Grając o gwarantowane 40 tys. złotych pozostało jej już tylko ostatnie - telefon do przyjaciela. Musiała z niego skorzystać, ponieważ nie mogła przypomnieć sobie fabuły "Pół żartem, pół serio". Pytanie brzmiało:

W filmie "Pół żartem, pół serio" Joe i Jerry przebierają się za kobiety i poznają Sugar Kowalczyk, podejmując pracę:

  • na oddziale położniczym,
  • w salonie fryzjerskim,
  • w sklepie odzieżowym,
  • w żeńskiej orkiestrze.
d1sw77n

Uczestniczka "Milionerów" zadzwoniła po pomoc do syna, jednak ten nie był w stanie jej pomóc. Ostatecznie kobieta zdecydowała się zaryzykować i zaznaczyła odpowiedź D. Okazało się to dobrą decyzją.

Jeżeli sami chcecie spróbować swoich sił w walce o milion złotych, możecie w ramach sprawdzianu wiedzy wypróbować mobilną grę Milionerzy - do pobrania z naszego katalogu programów.

"Pół żartem, półserio"

"Pół żartem, półserio" ("Some Like It Hot") to komedia z 1959 roku, w której główne role zagrali Tony Curtis (Joe) o Jack Lemmon (Jerry). Film wyreżyserował Billy Wilder, na podstawie opowiadania Roberta Thoerena i Michaela Logana. Fabuła opowiada o dwóch przyjaciołach, którzy przebierają się za kobiety i wstępują do żeńskiej orkiestry, by ukryć się przed mafią. Tam poznają Sugar Kowalczyk (Marilyn Monroe).

d1sw77n

Zadaliśmy Polakom pytanie za milion. Zobaczcie, co odpowiedzieli

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d1sw77n

Podziel się opinią

Share
d1sw77n
d1sw77n
Więcej tematów