Microsoft tego by nie wymyślił - przenośny Xbox One s

Microsoft tego by nie wymyślił - przenośny Xbox One s

Microsoft tego by nie wymyślił - przenośny Xbox One s
Źródło zdjęć: © chip.pl
12.08.2016 09:43, aktualizacja: 12.08.2016 10:03

Ed Zarick jest znanym moderem, który od lat przekształca ?nudne? konsole do gier w ciekawe projekty. Jego najnowszy, Xbook One S, to oczywiście przerobiony Xbox One S firmy Microsoft.

Xbox One S zdecydowanie nie jest konsolą przenośną, choć jest relatywnie niewielka i lekka, jak na klasę urządzenia, którą reprezentuje. Xbook One S jest już jednak jak najbardziej przenośny. Jego twórca zamknął bowiem konsolę w obudowę laptopa. Bardzo grubego laptopa dodajmy, ale jeżeli wybieramy się gdzieś na dłużej, gdzieś gdzie na pewno nie ma telewizora, takie urządzenie może okazać się zbawienne.

Rozwiązanie ma jedną wadę. By zachować rozsądną cenę i niewielki rozmiar, Ed Zarik wykorzystał 19-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 720p. Urządzenie nie posiada też, tak jak klasyczny laptop, akumulatora.

Xbook One S jest niestety kosztowny, z uwagi na to, że urządzenie nie jest masowo produkowane, a tylko na zamówienie. Zapłacimy za nie, niestety, aż 1200 dolarów i to tylko w momencie, gdy oddamy własną konsolę moderowi celem jej przerobienia.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Oto Xbox One S, który jest laptopem

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)