Media Markt zmienia warunki sprzedaży. Zapoznaj się z nowym regulaminem

Media Markt zmienia warunki sprzedaży. Zapoznaj się z nowym regulaminem

Media Markt zmienia warunki sprzedaży. Zapoznaj się z nowym regulaminem
Źródło zdjęć: © East News | MICHAL KOSC/REPORTER
Adam Bednarek
05.07.2019 12:37, aktualizacja: 07.07.2019 11:50

Media Markt informuje swoich klientów o zmianie regulaminu. Zobacz, co zostało wprowadzone do dokumentu.

Klienci Media Markt dostali wiadomość, w której sieci informuje o zmianie warunków sprzedaży.

Od dnia 08.07.2019 roku zmianie ulega Regulamin Sklepu Internetowego Media Markt oraz Ogólne Warunki Umowy Sprzedaży. Tym samym informujemy, że w szczególności zaktualizowany został zakres świadczonych usług i dostępnych Produktów, dodana została informacja dotycząca Kart Podarunkowych oraz zmieniony został status Usługodawcy, który od tej pory będzie mógł być również Sprzedającym
Media Markt

Od teraz Media Markt informuje, że karta podarunkowa "nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, instrumentem pieniądza elektronicznego, ani też kartą płatniczą" i że wydawana jest na okaziciela. Tym odpowiednikiem gotówki możemy płacić w sklepie Media Markt na terenie Rzeczypospolitej Polskiej - zaznacza regulamin.

Nowy regulamin sklepu internetowego oraz Ogólne Warunki Umowy Sprzedaży znajdziecie na stronach Media Markt - wystarczy kliknąć w linki, żeby się z dokumentami zapoznać.

Chociaż regulaminy nie brzmią jak pasjonująca lektura, naprawdę warto do nich zaglądać. Dzięki temu dowiemy się, że akcje promocyjne nie są tak atrakcyjne, jak opisuje się w reklamach. Chwila poświęcona na czytanie może zaoszczędzić nam czasu i nerwów w sklepie. Obędzie się dzięki temu bez niepotrzebnych nieporozumień.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)