Media Markt z ROCCAT na Warsaw Games Week 2015

Media Markt z ROCCAT na Warsaw Games Week 2015

Media Markt z ROCCAT na Warsaw Games Week 2015
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
17.10.2015 16:03, aktualizacja: 22.10.2015 16:05

W dniach 23-25 października odbędą się w warszawskim EXPO XXI targi gier wideo Warsaw Games Week 2015. Na wszystkich wielbicieli gier komputerowych czekają liczne atrakcje. Media Markt wraz z ROCCAT zapraszają do odwiedzenia stoiska przygotowanego z myślą o fanach e-sportu, technologii i gier.

Warsaw Games Week 201. to najbardziej wyczekiwane wydarzenie dla wszystkich fanów gier komputerowych i konsolowych, oraganizowane przez Stowarzyszenie Producentów i Dystrybutorów Oprogramowania Rozrywkowego (SPIDOR). Na imprezie pojawią się najbardziej znane firmy z branży, producenci gier i dystrybutorzy sprzętu. Na odwiedzajacych czekają liczne atrakcje, konkursy i spotkania z profesjonalnymi graczami.
Prawdziwą gratką dla fanów gier będzie stoisko Media Markt i ROCCAT, wypełnione najnowocześniejszym sprzętem gamingowym firmy ROCCAT, stworzonym specjalnie dla wymagających graczy. Można tu nie tylko obejrzeć i zapoznać się ze specyfikacją prezentowanych urządzeń, ale przede wszystkim przetestować je w warunkach bojowych podczas rozgrywek League of Legends, toczonych na dziesięciu stanowiskach.

W strefie Media Markt i ROCCAT pojawią się gwiazdy eSportu –. polscy zawodnicy Team ROCCAT, Marcin ‘Jankos’ Jankowski i Oskar ‘Vander’ Bogdan. Czołowi zawodnicy rozgrywek League of Legends wezmą udział w turniejach z graczami, którzy będą chcieli sprawdzić swoje siły w bezpośrednim pojedynku turniejowym. Będzie można również zrobić sobie z nimi zdjęcie, porozmawiać lub po prostu przybić piątkę. Emocjonującą relację na żywo zapewni znany i ceniony komentator Maciej ‘Morgen’ Żuchowski.

Dla zwycięzców licznych konkursów przygotowano atrakcyjne nagrody.

Odwiedzający targi będą mogli skorzystać z oferty promocyjnej na szereg produktów w sklepach Media Markt –. szczegóły na ulotkach przygotowanych dla uczestników targów.

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)