Masz Androida? Nie umawiaj się z właścicielem iPhone’a. I tak cię nie zechce

Masz Androida? Nie umawiaj się z właścicielem iPhone’a. I tak cię nie zechce
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Adam Bednarek

12.02.2018 10:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

A może jesteś samotny i posiadasz stary telefon? Właśnie dlatego nie możesz znaleźć partnera. Przynajmniej tak sugerują badania amerykańskiego serwisu randkowego.

Serwis Match.com przepytał 5 tys. amerykańskich singli na temat wpływu nowych technologii na ich randki. Wniosek? Miłość jest ślepa, ale… nie aż tak. I patrzy na to, jaki telefon posiada potencjalny partner. Dla większość ankietowanych iPhone’owców posiadanie sprzętu z Androidem jest niedopuszczalne. W drugą stronę taka dyskryminacja też działa, ale prawdopodobieństwo jest mniejsze.

Gdybyśmy na podstawie wyników ankiety chcieli stworzyć poradnik randkowicza, punkt pierwszy byłby już znany: szukaj osoby z takim samym systemem operacyjnym, jak twój. Punkt drugi? Wymień telefon. Aż 92 proc. kobiet może negatywnie ocenić partnera tylko dlatego, że posiada nienowoczesny sprzęt.

Oczywiście możemy spojrzeć na sprawę z nieco innej, bardziej optymistycznej strony: to wnioski singli. I może właśnie z powodu tak wysokich wymagań mają problem ze znalezieniem “idealnej” osoby. Być może mezalians jest jednak możliwy i istnieje wiele szczęśliwych par, w których jedna osoba posiada iPhone’a, a druga - telefon z Androidem. Ba, jedna właśnie kupiła nowiutkiego iPhone’a X, a druga ciągle chodzi ze starusieńką Nokią 3310.

Zapewne znajdą się tacy, którzy głośno westchną: "co za czasy!". Nie ma co jednak udawać zaskoczonego - zawsze znajdą się osoby, dla których "fura, skóra i komóra" jest ważniejsza niż wnętrze. Nic nowego.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)