Mastercook Horizone Tech - płyta indukcyjna, pozwalająca na łączenie pól grzejnych

Mastercook Horizone Tech - płyta indukcyjna, pozwalająca na łączenie pól grzejnych

Mastercook Horizone Tech - płyta indukcyjna, pozwalająca na łączenie pól grzejnych
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
12.07.2013 10:11

Konstrukcja płyty Horizone Tech pozwala na dopasowanie jej powierzchni, poprzez łączenie lub dzielenie pól grzewczych. Możemy zatem korzystać z całej powierzchni płyty i jednakowej mocy, gotować na każdej z połówek z inną mocą lub na czterech mniejszych polach, z osobnymi ustawieniami dla każdego garnka.

Dodatkowo urządzenie automatycznie wykrywa naczynie ustawione na powierzchni płyty, wskazując to na wyświetlaczu LCD. Po przesunięciu garnka w inne miejsce, ustawienia te zostaną wraz z nim przeniesione.

Urządzenie zostało wyposażone również w szereg innych funkcji, które umożliwiają m.in. automatyczne gotowanie makaronu i innych potraw w wodzie oraz opóźnione włączenie pola grzejnego. Dodatkowo, funkcja Tempo informuje nas, przez jaki czas dane pole grzeje z obecną mocą. Ponadto do płyty Horizone Tech dołączony jest wysokiej jakości grill żeliwny, który pozwala przyrządzać grillowane potrawy.

Płyta dostępna jest w kolorze Victoria Grey, łączącym szarość z odcieniem perłowym. Barwa ta pasować ma do blatów imitujących naturalny kamień, a także tych, w których dominują popiele.

Źródło: informacje prasowe, PS, WP.PL

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)