Mapathon 2013 - czyli poprawiaj mapy Google i wygrywaj nagrody

Mapathon 2013 - czyli poprawiaj mapy Google i wygrywaj nagrody
Źródło zdjęć: © chip.pl

31.07.2013 10:30

Czy mapy Twojej okolicy są dokładne? Czy ostatnio zostało otwarte nowe boisko, plac zabaw, ścieżka rowerowa, których nie ma na mapach?

Ruszył Mapathon 201. - ogólnopolski konkurs mapowania, w którym może wziąć udział każdy mieszkaniec Polski. Zadaniem konkursowym jest dodawanie jak największej liczby nowych obiektów i zmian na mapach, np. lokalnych dróg, ścieżek rowerowych, placów zabaw, szpitali, boisk i wielu innych. Ci, którzy dodadzą najwięcej zatwierdzonych zmian, otrzymają nagrody - dla najlepszych m.in. smartfony i tablety z serii Nexus.

Zmiany można nanosić korzystając z Kreatora Map Google, łatwego w obsłudze narzędzia, które pozwala w prosty i szybki sposób dodawać szczegółowe informacje do Map Google. Korzystając z Kreatora można wybrać określony obszar na Mapach Google i dodać nowe informacje na jego temat w oparciu o własną wiedzę lub w odniesieniu do zdjęć satelitarnych na Mapach Google. Po weryfikacji przesłanych danych, zmiany będą widoczne na Mapach Google, w Google Earth oraz w mobilnej wersji Map Google, dokładnie odzwierciedlając okolicę.

Konkurs potrwa do 2. sierpnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)