MAGIX Video easy - edycja wideo dla początkujących

MAGIX Video easy - edycja wideo dla początkujących
Źródło zdjęć: © IDG.pl

12.06.2010 12:00, aktual.: 14.06.2010 10:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli masz nagrania filmowe zapisane na starych kasetach VHS przekształć je na postać cyfrową. Za pomocą MAGIX Video easy poprawisz jakość starych filmów, zabezpieczysz je przed utratą i przeniesiesz na płyty DVD.

Cena: 250 zł
*Informacje: * www.magix.com/uk/video-easy

MAGIX Video easy to prosty w obsłudze program do edycji wideo. Aplikacja adresowana jest do początkujących użytkowników. Upraszcza zgrywanie materiału filmowego i edytuje klipy zapisane na dysku. Pozwala automatycznie dzielić film na sceny, uzupełniać projekt zdjęciami i muzyką. Korektor obrazu umożliwia zmianę natężenia kolorów, kontrastu i jasności. Modyfikacje mogą obejmować pojedyncze sceny jak również cały film. Biblioteka przejść zawiera prawie pięćdziesiąt gotowych efektów.

Obraz
© MAGIX Video easy (fot. IDG.pl)

Gotowe wideo można wypalić z poziomu programu na płycie DVD bądź zapisać na dysku. Skomplikowany dobór parametrów zapisu ograniczony został do określenia jakości pliku wynikowego. Dostępne są formaty WMV oraz MPEG2. Do filmów DVD oferowane jest dziesięć szablonów menu ekranowego. Dedykowany kreator ułatwia umieszczenie klipu w serwisie YouTube. Wideo można także opublikować w serwisie MAGIX.
MAGIX Video Easy jest reklamowany pod hasłem ratowania starych kaset wideo. Digitalizacja analogowych nagrań za jego pomocą jest bardzo prosta. W pudełku znalazły się nawet przewody łączące magnetowid z komputerem oraz konwerter sygnału wideo na USB. Program zgrywa materiał automatycznie, może też od razu dzielić go na sceny.

Minus należy się producentowi za tłumaczenie. W interfejsie programu znalazły się niewielkie błędy gramatyczne. Dziwny jest również przekład niektórych poleceń (na przykład zamiast Cofnij w menu jest polecenie Regresywnie). W angielskiej wersji językowej MAGIX Video easy pozostała również licencja wyświetlana podczas instalacji. Doskwiera także brak rozbudowanej linii czasu i ograniczenia w liczbie ścieżek.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (4)
Zobacz także