Luksus dla zwierzaka - klimatyzowana buda

Luksus dla zwierzaka - klimatyzowana buda

Luksus dla zwierzaka - klimatyzowana buda
Źródło zdjęć: © WP.PL
10.06.2008 13:39, aktualizacja: 11.06.2008 00:39

Jak wynagrodzić naszemu zwierzakowi upalne, letnie dni spędzone na pilnowaniu naszej posiadłości? Dobrym sposobem na to może być zakup "Cool Pet Mouse" - klimatyzowanej budy...

Posiadanie zwierzaka wymaga troski i wyrzeczeń. Nie ważne, czy sprawujemy opiekę nad psem czy kotem - wyrabia to w nas poczucie odpowiedzialności i systematyczności. Staramy się zapewnić naszemu pupilowi jak najlepsze warunki, za co ten może odwdzięczyć się wiernością. Poświęcamy mu wolny czas, kupujemy smakołyki i zabawki.

Często pies w przydomowym ogródku sprawuje funkcję obronną. Jak zatem możemy wynagrodzić mu upalne, letnie dni spędzone na pilnowaniu naszej posiadłości? Dobrym sposobem na to może być zakup _ "Cool Pet Mouse" _ - klimatyzowanej budy.
Producent urządzenia zadbał o to by zagwarantować naszemu zwierzakowi idealne warunki bytowe. Mamy możliwość zdalnego sterowania termostatem, przy pomocy którego ustawimy odpowiednią temperaturę powietrza w zależności od pory roku i panujących warunków pogodowych na zewnątrz.

Domek prezentuje się bardzo ciekawie. Czerwony dach idealnie komponuje się z białymi ścianami. Przy wejściu zamontowana została lampka i ciche wentylatory. Dzięki kamerce internetowej działającej w technologii bezprzewodowej będziemy mogli mieć na oku naszego ulubieńca w czasie, gdy nas nie będzie w domu, np. na wakacjach, u znajomych czy w pracy.
Ciekawe tylko, co jeśli nasz pupil nie będzie chciał mieszkać w takim luksusie i w upalne dni wybierze zacienione miejsce za domem...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)