Luksus dla zwierzaka - klimatyzowana buda

Luksus dla zwierzaka - klimatyzowana buda
Źródło zdjęć: © WP.PL

10.06.2008 13:39, aktual.: 11.06.2008 00:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak wynagrodzić naszemu zwierzakowi upalne, letnie dni spędzone na pilnowaniu naszej posiadłości? Dobrym sposobem na to może być zakup "Cool Pet Mouse" - klimatyzowanej budy...

Posiadanie zwierzaka wymaga troski i wyrzeczeń. Nie ważne, czy sprawujemy opiekę nad psem czy kotem - wyrabia to w nas poczucie odpowiedzialności i systematyczności. Staramy się zapewnić naszemu pupilowi jak najlepsze warunki, za co ten może odwdzięczyć się wiernością. Poświęcamy mu wolny czas, kupujemy smakołyki i zabawki.

Często pies w przydomowym ogródku sprawuje funkcję obronną. Jak zatem możemy wynagrodzić mu upalne, letnie dni spędzone na pilnowaniu naszej posiadłości? Dobrym sposobem na to może być zakup _ "Cool Pet Mouse" _ - klimatyzowanej budy.
Producent urządzenia zadbał o to by zagwarantować naszemu zwierzakowi idealne warunki bytowe. Mamy możliwość zdalnego sterowania termostatem, przy pomocy którego ustawimy odpowiednią temperaturę powietrza w zależności od pory roku i panujących warunków pogodowych na zewnątrz.

Domek prezentuje się bardzo ciekawie. Czerwony dach idealnie komponuje się z białymi ścianami. Przy wejściu zamontowana została lampka i ciche wentylatory. Dzięki kamerce internetowej działającej w technologii bezprzewodowej będziemy mogli mieć na oku naszego ulubieńca w czasie, gdy nas nie będzie w domu, np. na wakacjach, u znajomych czy w pracy.
Ciekawe tylko, co jeśli nasz pupil nie będzie chciał mieszkać w takim luksusie i w upalne dni wybierze zacienione miejsce za domem...

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)