Logitech AudioHub, czyli system dźwięku i hub USB w jednym

Logitech AudioHub, czyli system dźwięku i hub USB w jednym

12.09.2007 09:00, aktual.: 12.09.2007 09:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Logitech przedstawiła kolejne urządzenie przeznaczone do współpracy z notebookami. AudioHub to system dźwiękowy ( 2.1 ) wyposażony dodatkowo w hub USB.

AudioHub przeznaczony jest dla osób wykorzystujących swój komputer przenośny jako niewielkie domowe centrum rozrywki. Jest to jednoelementowy, trzykomorowy system dźwięku umieszczany z tyłu notebooka. Wyposażony został w subwoofer ( 3-calowy ) oraz dwa głośniczki satelitarne ( 2-calowe ), które możemy w razie potrzeby rozsunąć.

Całość charakteryzuje się mocą ( RMS ) sięgającą 15 W i oferuje dodatkowo do dyspozycji użytkownika hub USB ( trzy porty USB 2.0 ). Może on też skorzystać ze stojaka na kamerę internetową i pokrętła głośności oraz w łatwy sposób zmniejszyć plątaninę przewodów wokół notebooka ( dzięki umieszczonym z tyłu urządzenia specjalnemu "systemowi zarządzania kablami" ).

Logitech AudioHub trafi do sprzedaży w październiku w cenie 100 USD. Więcej na jego temat można znaleźć pod tym adresem. - http://www.logitech.com/index.cfm/172/3785&&cl=us,en

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)