LG i Prada kontynuują współpracę

LG i Prada kontynuują współpracę

LG i Prada kontynuują współpracę
23.02.2009 14:30, aktualizacja: 23.02.2009 14:57

Z wypowiedzi przedstawicieli LG oraz Prady wynika że, współpraca pomiędzy tymi dwiema firmami będzie kontynuowana. Niestety na razie nie zostały udostępnione informacje o planach w zakresie wprowadzenia na ryneku nowych telefonów komórkowych z serii LG Prada.

Współpraca pomiędzy firmami LG oraz Prada będzie kontynuowana. Poinformowali o tym przedstawiciele obydwu spółek.

Matteo Sessa Vitali z Prady stwierdził, iż _ "umowa zawarta z LG trwa już cztery lata i będziemy szczęśliwi mogąc ją kontynuować." _ Przedstawiciel spółki zaznaczył jednak, iż na obecną chwilę nie ma jeszcze żadnych konkretnych projektów.

W podobnym tonie wypowiada się Chang Ma, wiceprezes odpowiedzialny za marketing w firmie LG.

Obraz

_ "Nie zależy nam na tym, by wypuszczać na rynek produkty co rok czy nawet co dwa lata. Jeśli mamy jakiś ciekawy pomysł to dopiero wtedy decydujemy się na tworzenie nowego telefonu." _

Przypomnijmy, że pierwszy telefon LG z serii Prada ukazał się na rynku w 2007 roku. Mimo silnej konkurencji, choćby w postaci iPhone'a, wyniki sprzedaży przekroczyły oczekiwania producenta. Twórcy telefonu zdecydowali się zatem wydać kolejną wersję LG Prada, która ukazała się na rynku pod koniec ubiegłego roku. Co ciekawe, praca projektantów z Prady nie ograniczyła się jedynie do opracowania - jak to zwykle bywa w przypadku podobnych kooperacji - ogólnego wzornictwa telefonu . Uczestniczyli oni także w tworzeniu interfejsu użytkownika oraz... dzwonków.

Źródło artykułu:idg.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)