Kultowy Secret Service powróci... jak zbierze 93 tyś.

Kultowy Secret Service powróci... jak zbierze 93 tyś.15.07.2014 10:50
Kultowy Secret Service powróci... jak zbierze 93 tyś.

Magia i Miecz ustanowiła rekord polskiego crowdfoundingu w 30 dni zbierając 98 tys. zł. - choć potrzebowano zaledwie 25 tys. zł. Secret Service potrzebuje znacznie większych środków. Czy tym razem także się uda? Wygląda na to, że jest to bardzo możliwe - nie minął jeszcze jeden dzień, a kampania już zebrała ponad 20% całej wymaganej kwoty.

Prasa papierowa umiera, ale z nostalgią nikt nie wygra. Gdy pod koniec ubiegłego miesiąca okazało się, że Secret Service - jeden z legendarnych polskich magazynów o grach komputerowych - powróci jeszcze tego lata, w sieci zawrzało. Nikt nie powiedział wówczas "Dajcie sobie spokój, to nie wypali w dzisiejszych czasach, gdy w sieci znaleźć można wszystko". Wręcz przeciwnie - odzew był niezwykle pozytywny.

Secret Service powróci - nawet jeśli nie zdobędzie wystarczającej ilości środków. Z tym, że redakcja zamierza wydawać go wyłącznie w formie elektronicznej. Chcecie pachnącego druku? Zapłaćcie, a będzie Wam dane. Pierwszy numer w formie papierowej można zarezerwować za kwotę 16 zł. Wersja elektroniczna jest dostępna za 9 zł. Na stronie projektu w serwisie PolakPotrafi.pl znajdziecie szereg innych opcji - prenumeratę, koszulki, a nawet możliwość wybrania gry, o której pojawi się artykuł w drugim numerze. Na podjęcie decyzji macie jeszcze 44 dni.

Skład redakcji będzie ujawniany stopniowo. Na ten moment potwierdzono obecność: Waldemara "Pegaza" Nowaka, Marcina "Borka" Borkiewicza, Aleksandry "Krupik" Cwaliny, Jacka "User Jamy" Marczewskiego, Piotra "Micza"Mańkowskiego i Roberta Łapińskiego, któremu powierzono funkcję wydawcy.

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Zegarek, który zamieni twój nadgarstek w wyświetlacz

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)