Książki przez Bluetooth

Książki przez Bluetooth20.05.2009 15:02
Książki przez Bluetooth

Witryna audioteka.pl przygotowała fragmenty audiobooków do pobrania dla odwiedzających Targi Książki. Audiobooki będą dostępne na stoiskach wybranych wydawców za pomocą technologii Bluetooth.

288770194418120851

W czwartek 21. maja rusza kolejna 54. odsłona Międzynarodowych Targów Książki w Warszawie. Możemy się na nich spodziewać nie tylko tradycyjnych książek; coraz więcej miejsca zajmą audiobooki - szczególnie te, które fizycznie nie zajmują miejsca, bo istnieją tylko w formacie .mp3. Hotspoty emitujące fragmenty audiobooków bezpośrednio na komórkę znalazły się na stoiskach takich wydawnictw jak Media Rodzina, Studio Emka, Wydawnictwo Czarne, WAB. Będzie tam można pobrać fragmenty najnowszych audiobooków takich jak "Igrzyska Śmierci", "Głowa Minotaura" i wiele innych.

_ Pobranie tych plików nic nie kosztuje. Goście targów będą mieli okazję poznać smak książki mówionej pod warunkiem, że uruchomią w swoich telefonach funkcję Bluetooth _ - mówi Marcin Beme z _ audioteka.pl _.

_ audioteka.pl _ wykorzysta w tym celu technologię Bluair firmy Javatech. Technologia Bluetooth otwiera nowe możliwości dotarcia do konsumentów. Audiobooki sprzedawane przez _ audioteka.pl _ są zabezpieczane innowacyjną metodą zabezpieczeń, tzw. "watermarkiem transakcyjnym". Dzięki temu możliwa jest dystrybucja plików w "czystym" formacie .mp3 z możliwością wielokrotnego kopiowania.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)