Krwiście czerwona E63

Strona głównaKrwiście czerwona E63
23.10.2008 17:14
Krwiście czerwona E63

Na blogu Finest Fones pojawiły się pierwsze zdjęcia Nokii E63. Nowy przedstawiciel biznesowego portfolio Nokii to odchudzona wersja Nokii E71, w której metal zastąpił plastik - krwiście czerwony plastik.

Pierwsze informacje na temat nowego portfolio biznesowego Nokii (wraz z filmem reklamowym) przedstawiliśmy w tej wiadomości. Bliźniaczo podobne do siebie Nokia E63 i prezentowana w filmie Nokia E72, to dwa odrębne modele. Według nieoficjalnych informacji różni je przede wszystkim wersja oprogramowania - w E72 znajdzie się Feature Pack 2, w E63 jedynie Feature Pack 1.

Nokia E63 oferuje większość funkcji jakie znalazły się w Nokii E71: HSDPA, WiFi, Bluetooth, gniazdo kart microSDHC, upakowanych w marginalnie grubszą obudowę, w której metalowych wstawek doszukać można się jedynie w manipulatorze kierunkowym i obudowie aparatu fotograficznego.

Ekran ma klasyczną rozdzielczość QVGA (320 x 240 pikseli) i nic nie wskazuje na to, żeby był większy od tego w E71 (2,36-cala). W nowym modelu zabraknie kamery do wideorozmowy. Aparat fotograficzny ma mieć "przynajmniej 2 Mpix" - czyli najprawdopodobniej właśnie te 2 Mpix. Pozytywną informacją jest fakt, że w telefonie znajdzie się standardowe gniazdo słuchawek typu JACK 3,5 mm.

Szczegóły na temat daty premiery czy sugerowanych cen nie są jeszcze znane.

Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)