Konkurs: Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda o wartości 20 900 zł

Konkurs: Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda o wartości 20 900 zł

Konkurs: Pozyskaj energię słoneczną w Polsce. Wirtualnej Polsce. Nagroda o wartości 20 900 zł
16.04.2015 11:06, aktualizacja: 17.04.2015 09:50

Słońce to niewyczerpalne źródło darmowej energii. Fotowoltaika polega na przetwarzaniu światła słonecznego w czystą energię elektryczną. Panele fotowoltaiczne od półwiecza znajdują zastosowanie w misjach kosmicznych, wytwarzają prąd na jachtach samotnie wędrujących po oceanach oraz w bazach naukowych na biegunach Ziemi. Dziś technologia ta jest dostępna tu i teraz. Fotowoltaika to już nie tylko dostęp do prądu tam, gdzie go nie ma. To też inwestycja pozwalająca właścicielom elektrowni słonecznych osiągać realne oszczędności przez długie lata.

Do wygrania jest zestaw składający się z 12 paneli fotowoltaicznych PSE 6P 250W wraz z inwerterem Bosch BPT-S 3 o łącznej wartości aż 20 900 zł! W skład zestawu wchodzą także niezbędne elementy jak konstrukcja montażowa, kable i wyposażona skrzynka bezpiecznikowa. Wyobraź sobie, że rocznie będziesz w stanie wyprodukować całkowicie za darmo około 2880 kWh. Oznacza to, że twoje rachunki za prąd spadną o co najmniej 1728 zł rocznie! Co więcej, nie zapłacisz także za montaż, który wykonają doświadczeni pracownicy Projekt-Solartechnik. Więcej informacji na temat nagrody można znaleźć na stronie producenta: http://www.projekt-solartechnik.pl/dla-domu.

Co zrobić aby wygrać?

Droga do wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na jedno, proste pytanie:

W jaki sposób na co dzień starasz się ograniczać swoje wydatki na prąd?

Autor najciekawszej odpowiedzi otrzyma opisany wcześniej zestaw.

*Odpowiedzi prosimy przesłać wyłącznie na adres: tech@serwis.wp.pl. *Regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Patroni medialni

Patronem medialnym wydarzenia jest również Gramwzielone.pl, czołowy polski portal adresowany do rynku energii odnawialnej. Portal powstał w 2010 roku i zanotował już ponad 10 mln odsłon wygenerowanych przez profesjonalistów i entuzjastów energetyki odnawialnej w Polsce. Obecnie miesięcznie portal Gramwzielone.pl notuje ponad 150 tysięcy odwiedzin i ponad 500 tysięcy odsłon. Gramwzielone.pl jest też autorem internetowej aplikacji do tworzenia kompleksowych analiz finansowych inwestycji w instalacje fotowoltaiczne. Aplikacja jest dostępna pod adresem www.solartest.pl.

Wszystkich zainteresowanych najnowszymi informacjami na temat fotowoltaiki i pozostałych OZE zapraszamy na www.gramwzielone.pl.

Obraz
Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)