Konkurs Nokii - zaprojektuj słuchawki i wygraj

Konkurs Nokii - zaprojektuj słuchawki i wygraj

Konkurs Nokii - zaprojektuj słuchawki i wygraj
07.10.2008 15:56, aktualizacja: 07.10.2008 16:26

Zaprojektuj słuchawki Nokia i pokaż je całemu światu.
Znani projektanci i muzycy przyznają ocenią twoje prace i przyznają nagrody - zaproszenia do Wielkiej Brytanii.

Drzemie w Tobie artystyczna dusza i chciałbyś, aby usłyszał o Tobie świat? W ramach kampanii Music Almighty, znanej w Polsce pod nazwą Moc muzyki, Nokia ogłasza globalny konkurs. Może w nim wziąć udział każdy - wystarczy zaprojektować swoje słuchawki zainspirowane muzyką. Najlepsze projekty zostaną zrealizowane i zaprezentowane w najważniejszych salonach Nokia na całym świecie, a 5 zwycięzców pojedzie do Wielkiej Brytanii. Zgłoszenia przyjmowane są do 3. grudnia br.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wejść na stronę www.nokiamaheadsetdesign.com i... rozpocząć pracę twórczą. Strona oferuje szeroką paletę stylów oraz prowadzi projektanta krok po kroku przez proces tworzenia projektu, umożliwiając modyfikacje poszczególnych elementów słuchawek za pomocą kliknięć myszką bezpośrednio na stronie. Istnieje również możliwość zamieszczenia na stronie swojego pomysłu zaprojektowanego w innym programie graficznym lub też stworzonego odręcznie.

Obraz
© Projekt Ice Cold stworzony przez użytkownika Tommy C, zainspirowany utworem Ice Ice Baby zespołu Vanilla Ice (fot. Nokia)

W konkursie mogą wziąć udział osoby z całego świata. Internauci mogą być nie tylko projektantami, ale i jurorami głosując na ulubione projekty i przyznając im gwiazdki. Dziesięc projektów, które otrzyma największą liczbę gwiazdek, wejdzie do finału konkursu i zostanie przedstawione komsji konkursowej.

W jej skład wchodzą eksperci od muzyki i wzornictwa, tacy jak Felix Buxton z zespołu Basement Jaxx czy Dick Powell –. jeden z najbardziej znanych autorytetów w dziedzinie wzornictwa przemysłowego w Europie.

Pięciu zwycięzców konkursu otrzyma zaproszenie do Wielkiej Brytanii, gdzie będą mogli obserwować jak ich pomysły przeradzają się w pełni funkcjonalne zestawy słuchawkowe firmy Nokia. Kolekcja słuchawek zostanie następnie wystawiona w najważniejszych sklepach Nokia na całym świecie, po czym zwycięzcy otrzymają na własność swoje zrealizowane projekty.

Projekty można zamieszczać na stronie www.nokiamaheadsetdesign.comwww.nokiamaheadsetdesign.com do 31 grudnia 2008 r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)