Konferencja Bin Gigacon – bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT

Konferencja Bin Gigacon – bezpieczeństwo i niezawodność systemów IT

28.08.2007 16:15, aktualizacja: 28.08.2007 16:33

Jak uniknąć włamań, awarii i utraty cennych informacji, jak inwestować w infrastrukturę IT, oraz jakie są nowe zagrożenia płynące z sieci będzie można dowiedzieć się na konferencji BIN GigaCon - Bezpieczeństwo i Niezawodność Systemów Informatycznych w Warszawie, Wrocławiu i Pradze.

To największa bezpłatna impreza - tym razem w formule roadshow - poświęcona bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych w firmach i instytucjach, która co roku gromadzi kilkuset uczestników.

Poprzez wykłady ekspertów i ekspozycje produktów zostanie zaprezentowana wiedza na temat strategii i zagadnień technicznych, które pomogą zbudować kompleksowy i niezawodny system zabezpieczający sieć i dane firmowe.
Wśród omawianych tematów znajda się m.in.: zarządzanie bezpieczeństwem informacji, urządzenia szyfrujące, kontrola dostępu, systemy firewall i VPN, systemy antywirusowe, serwery usług sieciowych, systemy klastrowe, bezpieczeństwo i niezawodność systemów baz danych, fizyczne zabezpieczenie infrastruktury systemów, pamięci masowe i systemy archiwizacji danych, ciągłość prowadzenia biznesu.
Uczestnicy konferencji wybiorą najlepszy produkt związany z bezpieczeństwem i niezawodnością, który otrzyma statuetkę "Złoty BIT".

Do uczestnictwa w konferencji są zaproszeni przedstawiciele i menadżerowie z branż informatycznej, telekomunikacyjnej, bankowej, ubezpieczeniowej, przemysłowej i szeroko rozumianej branży usługowej pełniace funkcje kierowników działów IT, oficerów bezpieczeństwa, administratorów sieci i systemów zabezpieczeń.

Każdy zarejestrowany uczestnik otrzyma płytę CD ze specjalnym systemem o nazwie LinOS, przeznaczonym do bezpiecznego korzystania z Internetu.

Uczestnicy do wyboru mają edycję w Warszawie (10-1. września 2007), we Wrocławiu (19 września ) oraz w czeskiej Pradze 24 września .

Więcej informacji i bezpłatna rejestracja na stronie: www.bin.gigacon.org
Kontakt z organizatorem: tel. 022 427 36 71 anna.bujak@software.com.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)