Kolejne wyzwanie EIZO na Poznań Game Arena

Kolejne wyzwanie EIZO na Poznań Game Arena

Kolejne wyzwanie EIZO na Poznań Game Arena
09.10.2014 14:38, aktualizacja: 09.10.2014 15:14

Po roku przerwy wznowiony zostaje turniej EIZO Challenge. Eliminacje do rozgrywek CS Global Offensive ruszają w październiku i będą miały swój finał podczas PGA. Organizatorem turnieju jest EIZO Polska we współpracy z platformą AllPlay. Partnerami projektu są firmy Eaton, iCorner i Tesoro. Zwycięska drużyna otrzyma 5 najnowszych monitorów EIZO z serii dla graczy FORIS. Zdobywcy drugiego, trzeciego i czwartego miejsca dostaną nagrody rzeczowe ufundowane przez Partnerów - w puli nagrody
o niebagatelnej wartości ponad 20.000 zł.

Półfinały i finał turnieju EIZO Challenge zostaną rozegrane podczas tegorocznej imprezy z cyklu Poznań Game Arena, która odbywać się będzie w dniach 24-2. października na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. W niedzielę na stoisku EIZO rozegrany zostanie również turniej indywidualny, w którym będą mogli wziąć udział wszyscy chętni. W tym przypadku organizatorzy również przewidzieli cenne nagrody.

Eliminacje do drużynowego turnieju finałowego przeprowadzone zostaną online, na platformie AllPlay. Zgłoszenia drużyn przyjmowane będą do 9 października na stronie www.allplay.pl. W każdej turze eliminacji wyłonione zostaną po 2 drużyny, które wejdą do rozgrywki finałowej. Zwycięzcy eliminacji otrzymają nagrody w postaci podkładek z logo Virtus.pro. Mecze półfinałowe i finałowe starcie odbędą się z udziałem publiczności na stoisku EIZO. Zawodnicy zwycięskiej drużyny otrzymają monitory EIZO FORIS FS2434. Są to 24” konstrukcje z matrycami IPS ze specjalnymi funkcjami dla graczy, zwiększającymi ich efektywność:

• Smart Insight 2 –. dostępny w trybie “Game”, to narzędzie wykrywa ciemne obszary na obrazie i zwiększa ich jasność, sprawiając, że łatwiej dostrzec i „likwidować” wirtualnych wrogów. W modelu FORIS FS2434 rozszerzono funkcjonalność Smart Insight 2, funkcja ta podwyższa obecnie również nasycenie, aby zwiększyć kontrast pomiędzy postaciami w grze, a tłem.

• Smart Resolution –. to technologia, która analizuje obraz pod kątem zakłóceń i rozmyć, a następnie koryguje rozmycia, bez podkreślania szumów. Narzędzie jest „inteligentne”, ponieważ działa tylko w takim zakresie, w jakim jest to konieczne.

• Smart Detection –. Identyfikuje, w którym obszarze ekranu odtwarzane jest video albo gra i stosuje odpowiednio Smart Insight 2 albo Smart Resolution, pozostawiając pozostałe partie ekranu niezmienione.

Drużyny, które zdobędą miejsca w czołowej czwórce otrzymają również: doskonałe UPSy z serii Ellipse PRO od firmy Eaton, akcesoria dla graczy od Tesoro oraz akcesoria do urządzeń mobilnych ufundowane przez iCorner.pl Szczegółowe informacje na temat turnieju znaleźć można na stronie www.eizo.pl i www.allplay.pl EIZO FORIS - Miss nothing. Ace everything.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)